סוזוקי חושפת בתאילנד קונספט למכונית עירונית חדשה המספקת כלל הניראה הצצה לאלטו החדשה שתוצג בשנה הבאה.

סוזוקי A WIND קונספט - הצצה לאלטו החדשה

סוזוקי חשפה היום (ה') בתערוכת הרכב הבינלאומית של תאילנד את הקונספט A:ווינד (A:WIND), קונספט למכונית עירונית חדשה המהווה ככל הניראה קדימון לאלטו החדשה. במהלך 2014 סוזוקי תציג את גרסת הייצור של הדגם שתיוצר במפעלי סוזוקי בתאילנד ומשם תיוצא לרחבי העולם כמכונית גלובאלית, זאת בניגוד לאלטו הנוכחית המיוצרת בהודו.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לדגם הקונספט מידות של 3,600 מ"מ אורך, 1,600 מ"מ רוחב, 1,540 מ"מ גובה ובסיס גלגלים של 2,450 מ"מ. לעומת האלטו הנוכחית, הקונספט ארוך ב-100 מ"מ, גבוה ב-70 מ"מ ובסיס הגלגלים התארך ב-90 מ"מ. אם אלו המידות של האלטו החדשה, מדובר בגידול משמעותי במידות ומה שיהפוך את האלטו לאחת העירוניות המרווחות בסגמנט. כפי שניתן לראות בתמונות, הפעם הנוסעים ייהנו מחלונות רגילים הנפתחים במלואם.

 

תא הנוסעים המוצג בקונספט מהווה קפיצת מדרגה משמעותית לעומת תא הנוסעים הנוכחי והפשוט של האלטו וכמו ה-i10 החדשה של יונדאי, גם כאן ישנה תחושה של מכונית מסגמנט גבוה יותר. את הקונספט משרת מנוע 1.0 ליטר שלושה צילינדרים המשודך לתיבת הילוכים רציפה -CVT שתחליף בסוזוקי את תיבת ה-4 הילוכים אוטו' המשרתת את האלטו הנוכחית ודגמים קטנים נוספים בסוזוקי.

 

 

ככל הידוע לנו, סוזוקי צפויה להציג שתי מכוניות עירוניות חדשות בשנה הבאה, כך שסביר להניח שהקונספט A:WIND מציג את האלטו החדשה המיועדת לאירופה ולישראל ואילו עבור השוק ההודי ושווקים מתפתחים נוספים, סוזוקי תציג עירונית נוספת - פשוטה וזולה יותר - על בסיס אותו הדגם. צעד שכזה ביצעה לאחרונה יונדאי עם ה-i10 החדשה אשר הוצגה בגרסה אירופאית ובגרסה הודית פשוטה יותר לשווקים מתפתחים.

 

 

 

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

מתאימה לזוג או יחיד,לא למשפחה.<br />זריזה ואמינה.

This comment was minimized by the moderator on the site

למה היא תגיע רק בעוד שנה? אם היא כבר יצאה לשוק באסי'ה? תמיד אחרונים? זה לא פייר!!!

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location