הקונספט סיאט 20V20 הוא הצצה לקרוסאובר שסיאט תציג במהלך שנת 2016.

2015 סיאט 20V20 קונספט

סיאט חושפת עם פתיחתה של תערוכת ז'נבה את הקונספט 20V20, קונספט שהוא קדימון לקרוסאובר הראשון של סיאט אשר יוצג בשנה הבאה ויאפשר לחברה, לראשונה, להתחרות ביונדאי טוסון החדש, קיה ספורטאז' ועוד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

יחסית לסגמנט בו אמור הקרוסאובר העתידי של סיאט להתחרות, סגמנט הקרוסאוברים הקומפקטיים, לקונספט 20V20 מידות חריגות בגודלן לסגמנט – אורך של 4.66 מטר, בסיס גלגלים של 2.79 מטר, מרווח גחון של 22.8 ס"מ (בעיקר בזכות חישוקי תצוגה בקוטר "20) ונפח תא מטען של מעל ל- 600 מטר.

 

סביר להניח שדגם הייצור יוצג עם מידות צנועות יותר, מצד שני הקרוסאובר של סיאט יחלוק את פלטפורמת ה-MQB שלו עם הקרוסאובר 7 מושבים שסקודה תציג בסוף השנה הבאה ושני הדגמים ייוצרו על אותו פס ייצור של סקודה בצ'כיה, כך שיתכן ואלו המידות אשר ישרתו את הדגם.

 

יו"ר סיאט יורגן סטקמן ציין עם הצגתו של הדגם: "כבר כיום עיצוב הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר ברכישת רכב של סיאט ועל בסיס נקודת החוזק הזו תוכנן הדגם, בשילוש של טכנולוגיה מתקדמת". "אלמנטים רבים מהקונספט 20V20 ימצאו את דרכם לייצור בדגמים העתידיים שלנו".

 

עיצוב הקונספט לא מפתיע והוא מבוסס באופן מלא על שפת העיצוב המוכרת לנו מהלאון החדשה, כך גם בתא הנוסעים המציג מערך זהה לדשבורד המוכר של הלאון. בסיאט מציינים שהדגם העתידי יצויד במגוון רחש של מנועי בנזין TSI ודיזל TDI, עד ל-300 כ"ס בגזרת מנועי הבנזין ועד ל-240 כ"ס בגזרת מנועי הדיזל. הקרוסאובר העתידי של סיאט יוצע כאופציה עם תאורת LED ראשית ומערך רחב של עזרי בטיחות מתקדמים.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location