סיאט לאון קופה, היא רמת גימור חדשה לדגם 1.8TSI DSG המוסיפה פנסי קסנון, דיבורית BT ועוד.

סיאט לאון קופה - רמת אבזור חדשה

חטיבת סיאט מבית צ'מפיון מוטורס, ממשיכה להרחיב את ליין דגמי המשפחתיות שלה שבמבצע. לאחר שהציעה את דגם המשפחתית הספורטיבית שלה, בהצעת מכר יוצאת דופן של 119,900 שקל, מספקת סיאט את ה- + Leon Copa.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

סיאט לאון + Copa מגיעה אף היא בנפח מנוע של 1.8 TSI, ומציעה רמת אבזור נדיבה ביותר הכוללת את האבזור העשיר של הלאון 1.8 סטייל ובנוסף פנסי קסנון קדמיים, פנסי LED אחוריים, חיישני גשם, דיבורית בלוטות' וחיישני חניה אחוריים מקוריים, ריפודי Copa +, מערכת תאורת Coming Home & Leaving Home ועוד. ה- Leon Copa + תוצע במחיר מבצע של 124,900 שקל. (5,000 ₪ מעל מחיר הסטייל). המבצע יערך בכל אולמות התצוגה של סיאט ברחבי הארץ.

 

הלאון בנפח מנוע 1.8 ליטר TSI, מציעה הספק של 160 כ"ס, ומומנט מרבי של 25.5 המושגים בין 1,500 סל"ד לבין 4,500 סל"ד. המנוע משודך לתיבת הילוכים מסוג DSG בת שבעה הילוכים. המהירות המירבית של הדגם עומדת על 213 קמ"ש. אבזור הלאון 1.8 מרשים במיוחד וכולל בין היתר, בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת, בקרת שיוט, רדיו דיסק מקורי עם שליטה מההגה + 8 רמקולים, מערכת דיפרנציאל ה- XDS לשיפור אחיזת הכביש (כחלק סטנדרטי בתוך מערכת ה ESP) ידית הילוכים והגה מצופים עור, חישוקי מגנזיום, פנסי ערפל עוקבי פניה ועוד.

 

גל מזור, מנהל חטיבת סיאט בישראל: "לאור ההצלחה בה התקבל המבצע האטרקטיבי של הלאון שהשקנו לפני כחודשיים, עם יותר מ- 100 הזמנות בתוך כ- 10 ימים , ותגובת הקהל הרחב שחלקו נחשף לראשונה ללאון, הוספנו דגם שהושק במהדורה עולמית מוגבלת. אנו מאמינים שיש מקום להציע את הלאון, גם ברמת גימור סטייל המציעה אבזור עשיר וגם רמת גימור Copa + הגבוהה בקטגוריה. דגמים אלו מוצעים תוך שמירה על המחיר האטרקטיבי מאוד של 2 הדגמים על מנת להמשיך ולהגיע לקהלי לקוחות נוספים למשפחת דגמי סיאט המתרחבת".

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location