תמונה ראשונה של העירונית החדשה של סיאט על בסיס פולקסווגן אפ (UP) נחשפת ברשת.

סיאט Mii מקור:seatfansclub.com

זה עתה נחשפנו לסקודה סיטיגו (Citigo), המכונית העירונית של סקודה על בסיס פולקסווגן אפ וכעת ברשת עולה תמונה ראשונה לגרסת סיאט לפולקסווגן אפ שכמו גרסת סקודה, נבדלת בעיקר בחרטום שונה בהתאם למותג סיאט, החטיבה הצעירה והספורטיבית בקונצרן פולקסווגן.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

למכונית העירונית החדשה של סיאט יקראו כלל הנראה Mii ולא ארוסה - מכונית עירונית של סיאט שיוצרה עד שנת 2004 על בסיס פולקסווגן לופו. בהתבסס על כך שלסקודה סיטיגו החדשה מידות זהות לחלוטין לפולקסווגן אפ, ניתן להניח שגם לסיאט Mii יהיו מידות זהות: 3.56 מטר אורך,1.64 מטר רוחב, 1.48 מטר גובה ובסיס גלגלים של 2.42 מטר.

 

בתחום המנועים נמצא כמובן את אותו מנוע 1.0 ליטר שלושה צילינדרים אשר ישרת את שלושת הדגמים בשני הספקים של 60 כ"ס ו-75 כ"ס. סיאט Mii תשווק לקראת המחצית השנייה של 2012. יהיה מעניין לצפות איך שלוש מכוניות שהן לא רק זהות מכנית אלא כמעט וזהות לחלוטין בעיצוב הפנים והחוץ, יתחרו על ליבו של הלקוח כאשר מחירה של פולקסווגן אפ יהיה גבוהה יותר ממחירן של גרסאות סיאט וסקודה. בהחלט צעד מעניין ומסקרן מצד ולקסווגן.

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

ש3 מכוניות אלה זהות לחלוטין יהיו על כבישי ישראל בזמן ש2 מכוניות אחרות : סיטרואן C1 וטויוטה אייגו , זהות לחלוטין לפיג'ו 107 ורק האחרונה מיובאת נכון לרגע זה מסיבות בירוקרטיות. לדעתי כל ה6 הנ"ל...

ש3 מכוניות אלה זהות לחלוטין יהיו על כבישי ישראל בזמן ש2 מכוניות אחרות : סיטרואן C1 וטויוטה אייגו , זהות לחלוטין לפיג'ו 107 ורק האחרונה מיובאת נכון לרגע זה מסיבות בירוקרטיות. לדעתי כל ה6 הנ"ל צריכות להיות מיובאות!

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

הC1 מבית סיטרואן הופסקה להגיע הנה מכיוון שאיננה מצוידת כאחיותיה בESP המחויב בכל רכב משנת 2010 לפי משרד התחבורה בארצנו.<br />בדיוק כפי שהג'ימיני של סוזוקי איננו משווק כאן עד אשר יצויד(וזה...

הC1 מבית סיטרואן הופסקה להגיע הנה מכיוון שאיננה מצוידת כאחיותיה בESP המחויב בכל רכב משנת 2010 לפי משרד התחבורה בארצנו.<br />בדיוק כפי שהג'ימיני של סוזוקי איננו משווק כאן עד אשר יצויד(וזה מגמתי ואכן קורה)במערכת הנ''ל.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location