סיאט חושפת רשמית את ה-Mii החדשה המשלימה את השלישייה העירונית של קבוצת פולקסווגן על בסיס ה-אפ החדשה.

סיאט מי - העירונית החדשה של סיאט על בסיס פולקסווגן אפ

תכירו את סיאט מי (Mii), העירונית החדשה של סיאט על בסיס פולקסווגן אפ ושותפה חדשה ל-סקודה סיטיגו (Citigo). קבוצת פולקסווגן משלימה עם הצגת ה-מי מהלך מעניין של שלושה דגמים זהים לחלוטין מכנית ודומים מאוד במראה, כאשר כרגיל הדגם של פולקסווגן יראה קצת יותר פרימיום עם מראה רטרו-שיק מהוקצע ודלת תא מטען שכולה מזכוכית. מבפנים, הזהות מוחלטת בין הדגמים למעט גלגל הגה שונה וכמובן הסמל שבמרכזו.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לסיאט מי מידות של 355 ס"מ אורך (ארוכה ב-1 ס"מ מה-אפ), 164 ס"מ רוחב, 148 ס"מ גובה ובסיס גלגלים של 242 ס"מ. נפח תא המטען עומד על 251 ליטר או 951 ליטר כאשר המושבים מקופלים, מידות זהות לפולקסווגן אפ וסקודה סיטיגו. כמו השתיים האחרונות, גם כאן מוצב בחרטום מנוע 1.0 ליטר שלושה צילינדרים בשני הספקים של 60 כ"ס ו-75 כ"ס אשר ישודך לתיבת חמישה הילוכים ידנית או רובוטית. גם לסיאט כמו השתיים האחרות, תהיה גרסה חסכונית וכן גרסה המונעת בגז טבעי. את הפרטים המלאים ניתן לקרוא בכתבה על פולקסווגן אפ.

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/QMACH11Como?rel=0{/iframe}

סיאט מי - סקודה סיטיגו - פולקסווגן אפ במי אתם הייתם בוחרים מבין השלושה?

 

מבחינת תמחור, סיאט לא מפרסמת עדיין מחירים, אך המחיר צפוי להיות קצת מעל למחירה של ה-סיטיגו מבית סקודה. בגרמניה, מחיר הבסיס לפולקסווגן אפ עומד על 9,850 אירו ואילו מחירה של סקודה סיטיגו עומד על 8,990 אירו, מחיר הזהה למחירה של קיה פיקנטו בגרמניה.

 

שיווקה של סיאט מי, שהיא למעשה מחליפתה של סיאט ארוסה (על בסיס פולקסווגן פוקס), יחל בספרד כבר בחודש דצמבר הקרןב ובשאר אירופה וככל הנראה גם ישראל, במחצית השנייה של 2012. גרסת חמש דלתות תצטרף לגרת ה-3 דלתות במהלך 2012 יחד עם גרסת חמש דלתות ל-אפ ולסיטיגו.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

בסקודה, משלבת עיצוב נאה, אלגנטי ובעיניי הכי נעים לעין. בלי קשר, אהבתי מאוד את הסלון הפשוט אך המעוצב והשימוש בגוון החום והריפוד דמוי הספות הישנות שנותנים תחושה ביתית מאוד.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location