סיאט מציגה אלתאה חשמלית ולאון היברידית אשר נמצאות בשלבי ניסוי ופיתוח עבור דגמים היברידיים וחשמליים של סיאט לקראת 2015.

סיאט לאון היברידית ואלתאה חשמלית ב-2015

סיאט, לאחר שיצאה לתכנית חומש חדשה ב-2011, תצא במתקפת דגמים כבר בשנה הבאה ותגיע לצי של 16 דגמים עד 2018. כבר ב-2012 נזכה לראות סיאט לאון חדשה, מתיחת פנים לאיביזה, קרוסאובר קומפקטי (IBX קונספט), סיאט מי העירונית ואת סיאט טולדו החדשה, משפחתית סדאן קלאסית (IBL קונספט) שהייתה נעדרת מההיצע הדגמים בשנים האחרונות.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כחלק מהרחבת היצע הדגמים, סיאט מציגה את סיאט לאון היברידית נטענת TwinDrive ואת סיאט אלתאה החשמלית. השתיים תשמשנה לניסוי שתי מערכות ההנעה אשר ישמשו את דגמי סיאט החל מ-2015.

 

סיאט לאון ההיברידית, אמנם עושה שימוש באותו שם של מערכת ההנעה היברידית של הגולף TwinDrive, אך בניגוד לגולף, המערכת כאן מתבססת על מנוע חשמלי אחד בלבד ולא שלושה כפי שיש בגולף (שניים מאחור ואחד מלפנים). נסיעה על בסיס הסוללות בלבד תהיה אפשרית עד לטווח של 52 ק"מ ועד למהירות של 120 קמ"ש, אך יחד עם מערכת תרמית, המהירות המרבית יכולה להגיע ל-170 קמ"ש. לפי סיאט, צריכת הדלק המשולבת תעמוד על כ-59 ק"מ לליטר.

 

סיאט אלתאה החשמלית, מונעת באמצעות מנוע חשמלי בהספק של 115 כ"ס ו-27.5 קג"מ. מערך הסוללות יאפשר טווח נסיעה של 135 ק"מ והמהירות המרבית תעמוד על 135 קמ"ש.