סיטרואן DS 5LS היא מכונית הסאלון החדשה של סיטרואן עבור השוק הסיני בלבד -  גרסת סדאן ל-DS5 האירופאית.

סיטרואן DS 5LS

סיטרואן חשפה היום לראשונה את ה-DS 5LS החדשה, מכונית סאלון יוקרתית לשוק הסיני בלבד. ה-DS 5LS מבוססת על ה-DS5 האצ'בק כך שלמעשה, ה-DS 5LS היא גרסת הסדאן לדגם וכמותה ולמרות הדמיון ל-C5, היא מבוססת דווקא על פלטפורמה מוארכת של ה-C4.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בסין, דגמי ה-DS של סיטרואן מופרדים לחלוטין מדגמי סיטרואן הרגילים (גם ללא כל סמל של סיטרואן על גבי הרכבים) והם נמכרים דרך 50 חנויות קונספט ייחודיות למותג 'DS Stores'. ל-DS 5LS אורך של 4,700 מ"מ, רוחב של 1,840 מ"מ, גובה של 1,500 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,710 מ"מ.

 

העיצוב החיצוני של הדגם מתבסס על שפת העיצוב החדשה של משפחת דגמי ה-DS של סיטרואן.תא הנוסעים מזכיר בעיצובו את זה של ה-DS5 אך בסיטרואן דאגו לשיפור המרווח לנוסעים, כך למשל הקונסולה המרכזית צרה יותר ופחות חודרת אל המרחב של הנוסעים. בסיטרואן מציינים שהמרווח מאחור שופר משמעותית לעומת ה-DS5. כדגם פרימיום, הגימור בתא הנוסעים כולל שימוש נרחב בעץ, מתכת ועור.

 

 

סיטרואן ציידה את הדגם בשלושה מנועים: 1.6 ליטר אטמוספרי בהספק של 136 כ"ס המשודך לתיבה ידנית בלבד וכן במנוע 1.6 ליטר THP בשני הספקים של 160 או 200 כ"ס, גרסאות אלו מצוידות בתיבת 6 הילוכים אוטו'.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

1. חבל, דווקא רציתי לראות אחת כזו בארץ, <br />2. מעניין, כי בכל דגמי הסדרה DS יש לפחות סמל אחד של סיטרואן עצמה ובזאת אין בכלל אלא רק של DS.<br />3. אנשי סיטרואן, תגידו לי מה עבר לכם במוח...

1. חבל, דווקא רציתי לראות אחת כזו בארץ, <br />2. מעניין, כי בכל דגמי הסדרה DS יש לפחות סמל אחד של סיטרואן עצמה ובזאת אין בכלל אלא רק של DS.<br />3. אנשי סיטרואן, תגידו לי מה עבר לכם במוח כשהחלטתם שלמכונית סאלון גדולה כמו זאת יהיה מנוע 1.6 אטמוספרי?!?!? ביזיון!

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location