סיטרואן DS5 החדשה שתוצג בתערוכת פרנקפורט בגרסת ייצור סופי, היא המבחן האמיתי של סיטרואן בחזרה לייחוד שאפיין אותה תמיד.

סיטרואן DS5 החדשה

סיטרואן תציג ככל הנראה את ה-DS2 בתערוכת פרנקפורט הקרבה, אך ללא ספק המכונית הבאמת חשובה של סטירואן בתערוכה, אולי החשובה ביותר מזה כמה עשורים, היא ה-DS5, זו שמחזירה את סיטרואן למקורות עם מכונית ייחודית בכל המובנים בדיוק כמו שדגמי ה-DS היו מיוחדים בדרכם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

סיטרואן פרסמה היום גלריית תמונות חדשה של ה-DS5, כך שתוכלו לשפוט בעצמכם עד כמה ייחודית היא. בעוד ה-DS3 וה-DS4 הן מכוניות נאות מאוד, אך במונחים של סיטרואן הן עדיין מכוניות "רגילות" למדי. עם ה-DS5 סיטרואן כבר לוקחת צעד אמיץ יותר למכונית אוונגרדית בעיצובה ומיוחדת בדרכה שכבר שנים לא ראינו מסיטרואן. רק לשם הדוגמה, בגג תמצאו 3 חלונות, 2 נפרדים מלפנים עם שליטה נפרדת לכל אחד מהם.

סיטרואן DS5 בוידאו ראשון

עם ההשקה, תצייד סיטרואן את ה-DS5 במבחר מנועים וכמובן עם יחידת ההנעה ההיברידית מסוג Hybrid4. בתחום מנועי הבנזין נמצא את משפחת ה-1.6THP בשני הספקים של 156 כ"ס (24.46 קג"מ) ו-200 כ"ס (28 קג"מ). בתחום מנועי הדיזל תצוייד ה- DS5 החל ממנוע 1.6 eHDi המיקרו היברידי בהספק של 112 כ"ס ו-27.1 קג"מ ו-2.0 HDi בהספק של 163 כ"ס ו-34.61 קג"מ.

 

ל-DS5 בסיס גלגלים זהה ל-C5 עם 2,815 מ"מ, אך עם מידת אורך של 4.52 מטר (לעומת 4.78 מטר) ומידת רוחב של 1.85 מטר (לעומת 1.86 מטר).

האם ה-DS5 תצליח להחזיר לסיטרואן את הקסם שאבד לה עם השנים ויחד עם זאת לצליח לחדור מבעד לחומת הפרימיום השמורה כיום כמעט באופן בלעדי לשלישייה הגרמנית?

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

מדהימה! סלון עם עיצוב ייחודי ביותר. נראית ממש איכותית!

This comment was minimized by the moderator on the site

ה-DS5 בהחלט אוונגרדית ומיוחדת ולא יזיק לנו אם תהיה עוד מכונית יוקרה שהיא לא גרמנית. סיטרואן היא אולי היצרן היחידי כיום המסוגל לספק משהו שונה לחלוטין ומיוחד בדרכו.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location