לאחר שהציגה בתחילת השבוע גרסת מונטה קרלו ספורטיבית (במראה בלבד) לסקאלה, סקודה מציגה כעת גרסת מונטה קרלו גם לקאמיק, הקרוסאובר הקומפקטי החדש של סקודה המבוסס על הסקאלה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כמו בכל גרסאות המונטה קרלו, השחרה היא הדרך להשגת המראה הספורטיבי אז יש לנו גריל בשחור מבריק, מסגרת חלונות מושחרת, מראות צד בשחור מבריק, מסילות גג וצבע גג בשחור וכך גם הספוילר הקטן על דלת תא המטען. משלימים את המראה הספורטיבי אלו חישוקי גלגלים בעיצוב ייחודי ("17-"18) ועיצוב ספורטיבי לפגושים מלפנים ומאחור. במקום הצבע האדום המסורתי בו סקודה נוהגת להציג את גרסאות המונטה קרלו, החברה בחרה הפעם בצבע לבן, ההולם לא פחות את הדגם (וגם שונה מהצבע האדום הרשמי של הקאמיק). 

 

קאמיק מונטה קרלו
קאמיק מונטה קרלו.

בתא הנוסעים נמצא מושבי ספורט עם משענת ראש אינטגרלית ותפירה תוחמת באדום, גם על גלגל ההגה ומוט ההילוכים, פסי קישוט מקרבון לאורך הדשבורד, תאורת אווירה באדום, דוושות בציפוי אלומיניום ותקרה כהה.

הדגם ישווק ברמת גימור גבוהה ולקוחות הדגם לא מוגבלים במבחר המנועים, החל ממנוע 1.0TSI עם 95 או 115 כ"ס ועד ל-1.5TSI עם 150 כ"ס.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Cleaning it was almost impossible, until Identified that simply placed two tablets in the teakettle and fill it up with trouble and and can sit instantaneously. www.pracownia-wlasnymirekami.pl/czlo...

Cleaning it was almost impossible, until Identified that simply placed two tablets in the teakettle and fill it up with trouble and and can sit instantaneously. www.pracownia-wlasnymirekami.pl/czlonkowie/maciejm/profile/

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location