מרצדס ממשיכה לספק לנו מידע נוסף על ה- S קלאס החדשה אותה היא תחשוף בבכורה עולמית ב-2 בספטמבר. אז לאחר שסיפקה לנו הצצה למערכת MBUX החדשה והמתקדמת במיוחד של הדגם ואל מערכות הבטיחות החדשות, מרצדס מספקת לנו הפעם הצצה מעמיקה יותר לעיצוב תא הנוסעים של ספינת הדגל החדשה שלה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

המעבר הכמעט מוחלט למסכים וכפתורי מגע אפשר למרצדס ליצור אווירה מינימליסטית במיוחד כאשר הדגש הוא על חומרים איכותיים במיוחד ואווירה מרגיעה של טרקלין "מקום מפלט להעביר בו את הזמן בין הבית לעבודה". חובבי השייט לא יתקשו לזהות את ההשראה של עולם היאכטות במיוחד בגימור העץ בשחור מבריק עם פסי אלומיניום לאורך הדשבורד ובין המושבים מאחור המשתלב נהדר עם ריפודי הקאמל. זו כמובן רק הצעה אחת מבין שלל האפשרויות לשילוב חומרים וצבעים לתא הנוסעים.

 

2021 מרצדס S קלאס החדשה תא הנוסעים
מינימליזים יוקרתי.

פתחי המיזוג המרכזיים תמיד היוו חלק דומיננטי מעיצוב הדשבורד של ה-S קלאס, כאן הם תופסים תפקיד מרכזי יותר עם 4 פתחי מיזוג במקום הבולט ביותר על הדשבורד, זאת כמובן בשל הרצון של מרצדס למקם את מסך המגע המרכזי כמה שיותר קרוב לידי הנהג. אם אתם שואלים איך סוגרים את פתחי המיזוג באחד הצדדים אז אם תסתכלו טוב לצד כל פתח יש כפתור מגע הסוגר חשמלית את התריס של פתח המיזוג.

 

מערכת MBUX החדשה 2021
מערכת MBUX החדשה.

מרצדס תכננה מחדש את המושבים של הדגם והיא מבטיחה מושבים המציעים נוחות ורכות עוטפת, מערכת בקרת אקלים חדשה למושבים, מחממי צוואר בכריות הראש במושבים מאחור, מערכת עיסוי חדשה מבוססת שש כריות אוויר, רמקולים במשענות הראש במושבים הקדמיים לחווית סאונד משודרגת. כל זה משתלב כמובן במערכת ENERGIZING האחראית על הנעמת השהייה בחלל תא הנוסעים.

 

פתחי המיזוג
שליטה באמצעות מגע על פתחי המיזוג.

מרצדס מציינת כי תא הנוסעים החדש מרווח יותר לנוסעים מלפנים ומאחור, בין אם הם יבחרו בדגם הקצר או הארוך LW, ותא הנוסעים מציעה חווית נסיעה שקטה ונוחה יותר, גם באמצעות מערכת E-ACTIVE BODY CONTROL החדשה. מערכת פילטרים מתקדמת (Energizing Air Control) תספק אוויר נקי נטול חיידקים ואבק ומערכת בישום בשני ריחות לבחירה תדאג לחוש הריח.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location