פולקסווגן שיחררה פרטים ותמונות נוספות על הפייטון החדשה שתושק רשמית באירופה בסוף החודש הנוכחי

פולקסווגן פייטון החדשה 2011

פולקסווגן פייטון החדשה 2011

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בהחלט היינו צריכים תזכורת מפולקסווגן על עצם קיומה של הפייטון, שלמעט בביתה בגרמניה ובסין, היא לא ממש נמכרת. מחודשת, אך לא חדשה היא מוכנה לצאת לסיבוב נוסף ולכבוש את לב ובעיקר את הכיס, של רוכשי רכבי היוקרה. הפייטון לכשעצמה, היא מכונית יוקרה מהמעלה הראשונה אך עם מיתוג ומיצוב בעייתיים עם הסמל הלא נכון מלפנים.

 

נרענן את הזיכרון מהחשיפה הראשונה של הפולקסווגן פייטון מלפני חודש וחצי. הפייטון תוצע עם שני בסיסי גלגלים ועם שני תצורות מושבים, ספסל ל-3 נוסעים או שתי יחידות נפרדות של כורסאות משובחות כמו באודי A8L. הפולקסווגן פייטון מוצעת עם הנעה כפולה קבוע, מתלי אוויר ובקרת אקלים 4 אזורית כסטנדרט.

 

בתחום המנועים תוצע הפייטון החדשה עם 4 מנועים, 1 דיזל ו-3 לוגמי בנזין. המנוע הקטן בחבורה, 3.6 ליטר V6 בהספק של 280 כ"ס ו- 37.7 קג"מ מספיק לביצועים של 8.5 שניות בהאצה מעמידה ל-100 קמ"ש, V8 בהספק של 335 כ"ס ו-W12 בנפח 6.0 ליטר ובהספק של 450 כ"ס. מנוע דיזל V6 TDI בהספק של 240 כ"ס יסמן את הצד הירוק של הפייטון עם צריכת דלק של 11.7 ק"מ לליטר.

 

האם צפויי לפייטון עתיד מזהיר עכשיו? לא, שום דבר לא השתנה ממש, היא עדיין תהיה רכב מאוד איכותי ומוערך אך ללא מכירות שמתקרבות ל-ב.מ.וו מרצדס וגם לא לאחות מבית אודי ה-A8.

 

עוד על הפולקסווגן פייטון

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location