פורד אדג' המחודש זכה לעיצוב עדכני, תיבת 8 הילוכים אוטו' חדשה, תוספת של מערכות בטיחות מתקדמות ולגרסת ST ספורטיבית.

 

פורד לא ממתינה לתערוכת דטרויט בכדי לחשוף את דגמי 2018 המחודשים של האדג', שהפעם כולל גרסת ST ספורטיבית עם 335 כ"ס. מתיחת הפנים לדגם כוללת עדכון לעיצוב החיצוני, תיבת 8 הילוכים אוטו', תוספת של מערכות בטיחות מתקדמות ושדרוג האיכות והאבזור בתא הנוסעים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אחד החידושים העיקריים באדג' הוא כאמור גרסת ST ספורטיבית לדגם, זו מצויד במנוע 2.7 ליטר טווין-טורבו V6 המוכר מהגרסה הבכירה של הדגם היוצא, אך במקום 315 כ"ס ההספק המרבי בדגם ה-ST עומד על 335 כ"ס והמומנט המרבי על 52.5 קג"מ. פורד לא חושפת את נתוני הביצועים של הדגם, אך ניתן לצפות לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של כ-5.7 שניות.

בכל גרסאות הדגם, פורד התקינה תיבת 8 הילוכים אוטו' חדשה המחליפה את תיבת השישה הילוכים אוטו' של הדגם היוצא. פורד תמשיך לשווק את האדג' עם מנוע 2.0 ליטר טורבו אקובוסט, אשר זכה לתוספת של 5 כ"ס לכדי הספק מרבי של 250 כ"ס, ומנוע 3.5 ליטר V6 אטמוספרי עם 285 כ"ס.

 

גרסת ה-ST לא מסתפקת רק במנוע חזק אלא זכתה לכיול חד וספורטיבי יותר גם למתלים, למערכת ההיגוי, לתגובות המנוע וכן למערכת בלימה משודרגת לעומת הדגמים הרגילים. הדגם זכה כמובן גם לעיצוב אגרסיבי וספורטיבי יותר מהדגמים הרגילים כולל חישוקי "21 בעיצוב ייחודי וצמד יציאות מפלט בולטות בעיצוב מלבני.

 

2018 פורד אדג' תא הנוסעים
קונסולה מרכזית חדשה ותוספת של מערכות בטיחות מתקדמות.

עם המעבר לתיבת 8 הילוכים אוטו', פורד עיצבה מחדש את הקונסולה בין המושבים ובמקום מוט הילוכים מסורתי נמצא חוגה המאפשרת שליטה על תיבת ההילוכים. דגם ה-ST כולל מנופי העברת הילוכים מאחורי גלגל ההגה. בנוסף נוכל למצוא בתא הנוסעים שדרוג של הגימור והחומרים וכן מערכת SYNC 3 עדכנית אשר תכלול בעתיד ניווט WAZE מובנה וכן משטח טעינה אלחוטי למכשירים סלולריים.

חיצונית, חזיתו של האדג' 2018 עוצבה מחדש לחלוטין, עם פנסים ראשיים חדשים הכוללים תאורת LED מלאה ופגוש קדמי בעיצוב חדש הכולל גריל קטן יותר אך בעיצוב אגרסיבי יותר. מאחור נוכל למצוא עיצוב חדש לפנסים המחוברים בפס בשחור מבריק וכן עדכון לתחתי הפגוש. מבחר חדש של חישוקי גלגלים וצבעים חדשים משלימים את העדכון החיצוני לדגם.

 

בתחום הבטיחות, פורד שדרגה את מפרט הבטיחות של הדגם עם בקרת שיוט אדפטיבית הדואגת לשמור על הרכב במרכז הנתיב (ולא רק לתקן במקרה של סטייה) וכן במערכת היגוי אקטיבית, המשולבת במערכת הבלימה האוטונומית, המסוגלת לעקוף מכשול בכדי להתחמק מתאונה.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location