לאחר עיכוב של כשלוש שנים, פורד תחל בשיווקה של המונדיאו החדשה באירופה לאחר שזו תוצג בתערוכת פריז הקרובה, אצלנו בתחילת 2015.

2012 פורד מונדיאו החדשה

עכשיו זה רשמי, פורד אירופה מודיעה שהיא תחל בשיווקה של המונדיאו 2015 החדשה החל מחודש אוקטובר הקרוב, אלינו היא צפויה להגיע בתחילת 2015. תזכורת: פורד הציגה לראשונה את המונדיאו החדשה עוד בינואר 2012 והיא משווקת כבר מעל לשנתיים כפורד פיוז'ן בשוק האמריקאי. הסיבה העיקרית לעיכוב הממושך הזה הוא הארגון מחדש שפורד ביצעה במערך הייצור האירופאי שלה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

פורד הציגה אמנם את הגרסה האירופאית של המונדיאו החדשה עוד 2012, אך סביר להניח שדגם 2015 שיוצג בתערוכת פריז בתחילת אוקטובר, יהיה לאחר עדכון עיצובי לדגם. כבעבר, המונדיאו החדשה תשווק בשלוש תצורות מרכב: סדאן ארבע דלתות, חמש דלתות האצ'בק וסטיישן.

 

במהלך 2015, פורד תציע את המונדיאו החדשה גם בגרסת וינייאלה (Vignale) יוקרתית שהוצגה כקונספט בתערוכת פרנקפורט האחרונה בספטמבר 2013.

 

עם תחילת שיווקו של הדגם באירופה, פורד תציע את מונדיאו החדשה עם שני מנועי טורבו -אקובוסט: 1.5 ליטר טורבו 180 כ"ס שהוצג בשנה שעברה (יוצע גם בגרסה חלשה יותר) ו-2.0 ליטר טורבו. בתחילת 2015, יצטרפף להיצע גם מנוע 1.0 ליטר טורבו שלושה צילינדרים 125 כ"ס וכן שני מנועי טורבו דיזל : 1.6 ליטר בגרסת ה- ECOnetic החסכונית ו-2.0 ליטר.

 

לראשונה באירופה, המונדיאו סדאן תוצע גם בגרסה היברידית עם מנוע בנזין בנפח 2.0 ליטר, מנוע חשמלי וסוללה בקיבולת של 1.4 kWh. לגרסה זו הספק מרבי של 190 כ"ס, צריכת דלק של 23.2 ק"מ לליטר וביצועים של 8.5 שניות 0-100 קמ"ש.

 

המונדיאו החדשה תוצע כאופציה או כסטנדרט עם תאורתLED ראשית אדפטיבית, דלת תא מטען חשמלית, מערכת חניה אוטו' Active Park Assist הכוללת חנייה בניצב או במקביל למדרכה, סיוע ביציאה מחניה במקביל למדרכה וכן מערך מצלמות הקיפי המספק מבט של 360 מעלות מסביב לרכב. המונדיאו החדשה תצויד במערכת פורד SYNC 2 הכוללת מסך מגע מרכזי "8 ותפעול קולי לטלפון, מערכת השמע, המיזוג והניווט.

 

בתחום הבטיחות, המונדיאו 2015 תצויד במערכת בלימה אוטו' Active City Stop ובכריות אוויר בחגורות הבטיחות מאחור. בנוסף לכך הורים יכולים לרכוש מפתח "חכם" (Ford MyKey) המאפשר להורים לנהגים צעירים (או בכלל) למנוע שיחות טלפון (בחיבור BT בלבד), להגביל את המהירות המרבית של הרכב, למנוע ניתוק של מערכות בטיחות, לקבוע עוצמת שמע מרבית ולמנוע ממערכת המולטימדיה לתפקד במידה ולא נעשה שימוש בחגורות הבטיחות. מערכות בטיחות נוספות הן מערכת התראה על עצמים באזורים מתים, מערכת התראה על סטייה מנתיב הנסיעה ועוד.

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

לקנות דגם, שכבר שלוש שנים מתגלגל במדינות ערב...<br />אחלה עתיד יש לפורד..............

This comment was minimized by the moderator on the site

אולי (אולי!) עם תאורת LED.. כל שאר האבזור יהיה כחלק מחבילת 'בטיחות' ויקפיץ את מחיר המונדאו מעל ומעבר.<br /><br />נצלנים

This comment was minimized by the moderator on the site

ומנועי הטורבו לא כל כך חסכונים

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location