במבחני הריסוק של ארגון NCAP האירופאי, זכתה הפוקוס החדשה ב-5 כוכבי בטיחות.

פורד פוקוס החדשה - 5 כוכבי בטיחות

פורד פוקוס החדשה, ששיווקה בישראל יחל בחודשים הקרובים (יולי אוגוסט), זוכה בציון ממרבי במחני הריסוק של ארגון NCAP האירופאי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בהגנה על נוסעים בוגרים, נהג+נוסע, קיבלה הפוקוס ציון של 92% (33 נקודות), בהגנה על ילדים עד גיל 3 (במושב בטיחות) קיבלה הפוקוס ציון של 82% (40 נקודות). הפוקוס החדשה מקבלת ציון גבוה יחסית של 72% בהגנה על הולכי רגל ו-71% על מערכות עזר לבטיחות הכוללות בקרת יציבות, ותזכורת לחגורת הבטיחות (רק לנוסעים מלפנים).

 

פורד פוקוס 2011 החדשה - רשימת המנועים

 

בהשווה למתחרות, הפוקוס נמצאת במקום טוב באמצע, פחות מהגולף שקיבלה ציון של 97% בהגנה על נוסעים מבוגרים או לעומת ציון של 97% במערכות עזר לבטיחות לסיטרואן C4 החדשה, בעיקר בזכות מערכת להגבלת מהירות הנסיעה.

 

יש לציין שאת הפוקוס בחנו ברמת הגימור הבסיסית TREND, שלא כוללת מערכות בטיחות הנמצאות ברמת הגימור הגבוהה ביותר (שלא תשווק בישראל) הכוללת מערכות כגון מערכת למניעת התנגשות במהירויות נמוכות של עד 30 קמ"ש, בקרת שיוט אדפטיבית, זיהוי תמרורים ומתן התראה לנהג בהתאם, מערכת התראה על סטייה מנתיב הנסיעה ועוד.

 

נוסיף ונציין שגם ניסאן ליף החשמלית זכתה בציון מרבי של 5 כוכבי בטיחות עם ציון המחלק ל-89% בהגנה על נוסעים בוגרים, 83% בהגנה על ילדים עד גיל 3, 65% בהגנה על הולכי רגל (קצת מאכזב לאור העבודה שמנוע חשמלי דורש פחות מקום קרי המפגש עם מכסה המנוע יכל להיות"רך" יותר) ו-84% על מערכות עזר לבטיחות.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location