פורשה מציגה את גרסאות ה-GTS החדשות לקאיין ולקאיין קופה, גרסאות המספקות לרוכשים שדרוג כוח לעומת דגמי הקאיין S, בזכות מנוע V8 טווין-טורבו, יחד עם ניהוג והתנהגות חדים יותר.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

את מנוע ה-3.6 ליטר V6 טווין-טורבו של דגם ה-GTS היוצא מחליף כעת מנוע 4.0 ליטר V8 טווין-טורבו בהספק מרבי של 460 כ"ס ומומנט מרבי של 63.2 קג"מ, שדרוג קל לעומת ה-440 כ"ס ו-61.2 קג"מ של הדגם היוצא או ה-440 כ"ס 56 קג"מ של הקאיין S המצויד במנוע V6.

 

פורשה קאיין GTS תא הנוסעים
שימוש נרחב באלקנטרה (עם חבילת ספורט כרונו בתמונה).

תחנת הכוח הזו משודכת לתיבת 8 הילוכים אוטו' והנעה כפולה ומסוגלת להאיץ את הדגם מעמידה ל-100 קמ"ש בזמן של 4.8 שניות או 4.5 שניות עם חבילת ספורט כרונו הכוללת, בין היתר, בקרת יציאה מהמקום (5.2 ו-4.9 שניות בקאיין S). המהירות המרבית בדגם עומדת על 270 קמ"ש. צריכת הדלק המשולבת בדגם עומדת על 8.9 ק"מ לליטר.

 

כאמור, העיקר בדגמי ה-GTS הוא ניהוג והתנהגות, לטובת זה הקאיין מצויד במתלים בכיול ספורטיבי יותר עם הנמכת מרכב של 20 מ"מ לעומת הדגמים הרגילים ועל הבולמים האדפטיביים שולטת מערכת PASM המנטרת באופן רציף את מהלך כל בולם בנפרד ומשנה את קשיחותו בהתאם. בנוסף, הדגם מצויד כסטנדרט במערכת PTV הבולמת את הגלגל הפנימי האחורי לחידוד הניהוג והעברת המומנט אל הגלגל החיצוני, בעל האחיזה הגבוהה יותר. לקוחות הדגם יוכלו לשדרג את הדגם כאופציה עם מתלי אוויר, מערכת בקרת שלדה PDCC והיגוי אחורי.

 

2020 פורשה קאיין קופה GTS
קאיין קופה GTS.

בצד הויזואלי, דגמי ה-GTS מצוידים בחבילת עיצוב ספורט, השחרה לפנסים, מסגרת החלונות, מראות הצד ועוד. בנוסף נמצא מערכת פליטה משודרגת, דיפיוזר מקרבון וחישוקי סגסוגת "21. בתא הנוסעים נמצא אלקנטרה במושבים, על גלגל ההגה, התקרה ועוד, מושבי ספורט, תפירה קונטרסטית בצבע אדום, גימור אלומיניום מוברש משולב בקרבון ורקע אדום לשעון הסל"ד והעצר. כרגיל בפורשה, כל זה לא ממש משנה שכן לרוכשים רשימת אופציות ארוכה מאוד (ויקרה) עם שלל אפשרויות לעדכון האבזור והעיצוב.

מערכת הבלימה שודרגה עם קליפרים באדום וצלחות בקטור 390 מ"מ מלפנים ו-358 מ"מ מאחור, אותן ניתן לשדרג גם לצלחות קרמיות.

 

2020 פורשה קאיין GTS

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

מגניב

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location