דגמי 2016 המחודשים של פיאט קובו זכו לעיצוב מעודכן, תא נוסעים משודרג ומנועים בתקן יורו 6.

2016 פיאט קובו Qubo החדש - מתיחת פנים
פיאט קובו זוכה למתיחת פנים.

פיאט מסירה את הלוט מעל דגמי 2016 המחודשים של הטנדרון הקטן של החבה, פיאט קובו (משווק בעולם גם כפיאט פיורינו), שהוא דגם משותף של פיאט עם פיג'ו (ביפר) וסיטרואן (נמו).

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

דגמי 2016 של הקובו (Qubo), זוכים לאחר שמונה שנות דגם לעיצוב מעודכן, תא נוסעים משודרג ומנועים בתקן יורו 6. היצע המנועים כולל כמו בדגם היוצא שלושה מנועים: 1.4 ליטר אטמוספרי בהספק של 77 כ"ס ו-11.7 קג"מ, כמו בדגם היוצא, ומנוע 1.3 ליטר טורבו דיזל MultiJet II שיוצע בשני הספקים של 80 כ"ס (לעומת 75 כ"ס בתקן יורו 5) ובגרסה חדשה לדגם עם הספק מרבי של ו-95 כ"ס. דגם הדיזל יוצע בנוסף בגרסת EcoJet חסכונית עם צריכת דלק משולבת של 26.3 ק"מ לליטר.

 

עיקר השינוי הוויזואלי מתרכז בחזית הדגם שזכתה לעיצוב חדש לפגוש הקדמי בהשראת הדוקאטו החדש, מסכמים את העדכון החיצוני אלו עיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים. בתא הנוסעים של הקובו המחודש נמצא עיצוב חדש לגלגל ההגה ולוח מחוונים עם גרפיקה מעודכנת ותאורה אחורית קבועה. לראשונה, פיאט מציעה את הקובו עם אופציה למערכת מולטימדיה עם מסך “5, דיבורית BT, כניסת USB ועוד.

 

לא ממש רלוונטי לשוק המקומי שלנו, אך פיאט מציעה את הקובו גם בגרסה המותאמת לתנאי שטח, עם צמיגי S+M, הגבהת מרכב, מגן גחון ומערכת בקרת אחיזה מותאמת לשטח הכוללת נעילת דיפרנציאל אלקטרונית.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location