פיג'ו שחוגגת 200 שנה, חושפת קונספט ייחודית חשמלית EX1 שתספק חווית נהיגה מעולם אחר.

פיג'ו EX1 קונספט

תסתכלו על העיצוב, הפיג'ו EX1 קונספט דו מושבית, מרשימה מכל זווית עם עיצוב דמוי טיפת מים, המשלב חלק קדמי של מכונית וחלק אחורי הלקוח מעולם האופנועים. אם משהו נראה לכם מוכר, זה כי פיג'ו ביססה את העיצוב לכבוד דגמי קונספט מהעבר שלה, בעיקר ה- 20cup והפיג'ו אספאלט קונספט, כאשר בכולן המטרה הראשית היא לייצר רכב שכל כולו מוקדש לחוויית נהיגה. בחלקה הקדמי, ניתן לראות את הפיג'ו קונספט SR1.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הפיג'וEX1 קונספט בעלת שני מנועים חשמליים בהספק כולל של 340 כ"ס המניעים את כל ארבעת הגלגלים, כאשר כל מנוע אחראי על הנעת זוג גלגלים בלבד. המומנט שכל מנוע מפיק הוא 24.5 קג"מ. גובהה של ה-EX1 הוא בסך הכל 0.9 מטר ורחובה 1.77 מטר ובכדי לשמור על משקל נמוך, השלדה כולה עשויה קרבון. קונפיגורציית המתלים, משלבת בין עולם הרכב והאופנועים, מלפנים עצמות עצה כפולות ומאחור בצורת זרוע נדנדה כמו באופנועים.

 

וידאו: פיג'ו EX1 קונספט

 

לפי פיג'ו, המכונית הזו כבר שברה כמה שיאי עולם בהאצות לרכבים חשמליים, עם תאוצה של 0-100 קמ"ש ב-3.5 שניות ומהירות מרבית של  260 קמ"ש. בפיג'ו טוענים שבקונפיגורציה אופטימלית ה-EX1 תוכל להאיץ ל-100 קמ"ש ב-3.0 שניות. התאוצה הצידית בה יכולה לעמוד הפיג'ו EX1 היא מעל 1G.

 

 

פיג'ו אספלט קונספט

פיג'ו 20cup קונספט

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location