לקראת תערוכת דטרויט, קאדילק חושפת את הקרוסאובר החדש XT-6, קרוסאובר 7 מושבים המגשר על הפער העצום בין ה-XT5 לאסקלייד הענק והמתחרה של קאדילק לדגמים כגון אודי Q7, ב.מ.וו X5 ועוד.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

עיצובו של ה-XT6 נשען על שפת העיצוב העדכנית של קאדילק, זו אשר הוצגה עם ה-XT4 הקטן, מוחצנות אמריקאית במיטבה ועיצוב מוצלח והרמוני מזה של ה-XT5 הקטן יותר. לקוחות הדגם יוכלו לבחור מבין שני סגסונות עיצוב - יוקרתי וספורטיבי - והדגם נשען על בולמים אדפטיביים וחישוקי ענק בקוטר של ״20 כסטנדרט, אופציה לחישוקי ״21 בדגם הספורט. לקאדילק XT6 אורך של 5,050 מ״מ, גובה של 1,784 מ״מ, רוחב של 1,964 מ״מ ובסיס גלגלים של 2,863 מ״מ, מידות דומות למתחרים הישירים למעט בסיס הגלגלים הקצר יותר בכ-100 מ״מ.

 

2019 קאדילק xt6
קאדילק XT6.

בשלב זה, קאדילק תשווק את ה-XT6 עם מנוע אחד, V6 אטמוספרי בנפח של 3.6 ליטר, המוכר לנו מה-XT5, בהספק מרבי של 310 כ״ס ב-6,600 סל״ד ומומנט מרבי של 38 ק״מ. המנוע משודך כסטנדרט לתיבת 9 הילוכים המעבירה את הכוח אל הגלגלים הקדמיים. הנעה כפולה מוצעת כסטנדרט בדגם הספורט, אופציה בדגם לקשרי. כושר הגרירה של הדגם עומד על 1,814 ק״ג לנגרר עם מערכת בלימה עצמית.

 

קאדילק XT6
עיצוב מוצלח יותר מזה של האח הקטן.

קאדילק XT6 מצויד במבחר עשיר של מערכות בטיחות מתקדמות, כסטנדרט הוא ישווק עם בלימה אוטונומית הכוללת זיהוי הולכי רגל, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור ועוד. כאופציה ניתן להוסיף בקרת שיוט אדפטיבית חכמה, בלימה אוטונומית מורחבת, מערכת חניה אוטומטית, מצלמת 360 מעלות, מצלמת דרך, תצוגה עילית, בלימה אוטונומית גם בנסיעה לאחור, מערכת ראיית לילה ועוד.

 

2019 קאדילק XT6 תא הנוסעים
קאדילק XT6.

קאדילק לא נדיבה בתמונות של תא הנוסעים, אך שם נוכל למצוא עיצב בהשראת ה-XT4 יחד עם מערכת מולטימדיה ״8 הכוללת הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, טעינה אלחוטית מתקדמת 15W, בקרת נהג צעיר, נקודה חמה 4G LTE, עד 6 כניסות USB - שתיים לכל שורת מושבים, קיפול חשמלי לשורת המושבים האחורית, פתיחה ללא מגע של דלת תא המטען, צימוד מהיר של הטלפון באמצעות NFC, מפתח חכם עם התנעה מרחוק ועוד.

 

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

העתקה מושלמת של volvo

This comment was minimized by the moderator on the site

מפרופיל צד, אחד לאחד VOLVO XC90

This comment was minimized by the moderator on the site

מהצד העתקה של ריינג' רובר אם כבר

This comment was minimized by the moderator on the site

אין מחליף לקדילק לא וולוו ולא Q7

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location