קאדילק סייל (שמיים) היא כל מה שקאדילק הייתה בימי הזוהר שלה, מוחצת ויוקרתית כמו שאף אחת אחרת לא יודעת לעשות.

קאדילק Ciel - מגלומניה אמריקאית במיטבה

קאדילק הציה היום (ו') בפבל ביץ' קליפורניה מכונית קונספט ארבע מושבים פתוחה בשם Ciel (שמיים בצרפתית). ה-סייל היא לא פחות מחזרה לימי הזוהר (והמגלומניה) של קאדילק עם מכונית שכל כולה מפגן ראווה של עושר ומוחצנות כמיטב המסורת של קאדילק וכפי שרק קאדילק יודעת לעשות.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הסייל שנועדה לקחת אתכם בשיא הסטייל, הפאר והנוחות עם 4 מושבים נפרדים לחלוטין, עוצבה בהשראת חופי קליפורניה (ודגמי העבר) ולשם בדיוק מייעדת אותה קאדילק ומכאן שמה: אתם, השמיים ממעל וחוף הים ממערב. קאדילק לא חסכה דבר בסייל כמו עם שימוש בעץ זיץ ספרדי בן 300 שנה עבור הדקורציה הפנימית, עור משובח והכל כמובן נעשה בעבודת יד.

 

בהתאם לרוח החיסכון בדלק ובניגוד לעבר, לא תמצאו כאן מנוע V8 ובטח של V16. קאדילק מצידת את ה-סייל ביחידת הנעה היברידית עם מנוע V6 בנפח 3.6 ליטר ובהספק כולל של 425 כ"ס. כיאה למכונית ראווה שכזו, ל-סייל בסיס גלגלים של 3,184 מ"מ ואורך כולל של 5,080 מ"מ.

 

 

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

תמיד רציתי קאדילק פתוחה עם מושבים מלאים מאחור ודתלתות התאבדות. למרות שהסיכוי שהיא תגיע לייצור הוא כנראה אפסי.

This comment was minimized by the moderator on the site

סיבה למה היא לא תגיע לייצור, למרות שהיא שוקלת בטח 2 טון.. לדעתי אנחנו נוכל לראות אותה המון בפלורידה וקליפורניה עוד שנתיים 3..

This comment was minimized by the moderator on the site

רוצה להתחרות ברולס רויס ואפילו מרצדס עם מייבאך הבינה שזה לא ממש פשוט. שים לב שבוידאו הם מדברים על עבודת יד וכו', זו לא אמורה להיות מכונית זולה. <br /><br />לדעתי בתעשיית הרכב...

רוצה להתחרות ברולס רויס ואפילו מרצדס עם מייבאך הבינה שזה לא ממש פשוט. שים לב שבוידאו הם מדברים על עבודת יד וכו', זו לא אמורה להיות מכונית זולה. <br /><br />לדעתי בתעשיית הרכב האמריקאית לא ממש למדו עדיין את הלקח מפשיטת הרגל והמנהלים מרשים לעצמם "לשחק" כאילו כלום לא קרה.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location