קאדילק חושפת קונספט (Escala) המציג את שינוי הכיוון העיצובי, המשמעותי, של החברה יחד עם מנוע 4.2 טווין-טורבו חדש בהספק של 500 כ"ס.

2016 קאדילק אסקאלה קונספט
קאדילק אסקאלה - הכיוון החדש של קאדילק.

קאדילק חשפה היום (ו') את הקונספט קאדילק אסקאלה (Escala) בתערוכת היוקרה בפבל ביץ' שבקליפורניה. קאדילק הציגה בשנים האחרונות מספר דגמי קונספט שניסו להציג את הכיוון העתידי של החברה, רובם נשאו עיצוב רטרו עם קריצה לימי הזוהר של המותג.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

לעומת אותם דגמי קונספט מוחצנים, כגון הסייל (2011) והאל-מיראז' (2013), הקונספט אסקאלה מציג חזון שונה לחלוטין כמעט, שאמנם לא זונח לחלוטין את שפת העיצוב המוכרת של המותג אך מדובר בשינוי כיוון משמעותי עבור המותג ונדמה כי קאדילק הבינה שלמרות שהעיצובים שלה מרשימים למראה, המוחצנות המוגזמת שלהם פשוט מרחיקה לקוחות.

 

בעוד שדרוש קצת זמן בכדי לעכל את העיצוב החיצוני ה"רגוע והשליו" במיוחד ביחס לעיצובים הנוכחיים של קאדילק, עיצוב תא הנוסעים לעומת זאת מספק חוויה וויזואלית מרשימה למדי ואם כך יראו תאי הנוסעים של דגמי קאדילק בעתיד, עם המינימליזם היוקרתי והמסכים הקמורים (טכנולוגיה שקאדילק כבר עובדת עליה שנים), לקאדילק בהחלט יש כאן קלף חזק מול המתחרות מגרמניה.

 

יחד עם האסקאלה, קאדילק חושפת את מנוע ה-4.2 ליטר V8 טווין-טורבו החדש שלה בהספק מרבי של 500 כ"ס. מנוע אותו אנחנו צפוים לפגוש בקרוב בספינת הדגל עדכנית של קאדילק, ה- CT6 (בקרוב בישראל).

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

מכונית מדהימה, היפה ביותר של קאדילק לטעמי.

This comment was minimized by the moderator on the site

נכון

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location