קאדילק XT5 חוזר לישראל לאחר מתיחת פנים, עם מנוע 3.6 ליטר ותיבת 9 הילוכים אוטו' חדשה ורשימת אבזור ונוחות ארוכה, עשירה ומרשימה.

 

קבוצת UMI, יבואנית קאדילק בישראל, מודיעה על תחילת השיווק של דגמי 2020 המחודשים של הקרוסאובר היוקרתי קאדילק XT5 אשר זכו למתיחת פנים הכוללת עדכון קל לעיצוב החיצוני, שדרוג טכנולוגי לתא הנוסעים, תיבת 9 הילוכים אוטו' חדשה ועוד. קאדילק XT5 ישווק במחיר של החל מ-349,999 ₪ - תוספת של 10,000 ₪ לעומת הדגם היוצא.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בשלב זה, קאדילק XT5 ממשיך עם מנוע ה-3.6 ליטר V6 המוכר לנו מהדגם היוצא, עם 310 כ"ס ו-37.6 קג"מ, אך את תיבת השמונה הילוכים אוטו' מחליפה כעת תיבת תשעה הילוכים אוטו'. ברמת הגימור הבכירה Sport ההנעה היא כפולה לעומת קדמית בלבד ברמת הגימור הבסיסית. במפרט המצורף תוכלו למצוא גם את מנוע הבסיס החדש של הדגם, 2.0 ליטר טורבו 240 כ"ס, אך כרגע אין צפי לשיווק מנוע זה. 

 

קאדילק XT5 ספורט
קאדילק XT5 ספורט.

את רמות הגימור Luxury ו- Premium בהן שווק הדגם עד עתה מחליפות רמות הגימור Premium Luxury ו- Sport הכוללת רשימת אבזור עשירה יותר (מאוד עשירה). רמת הגימור פרימיום-לקשרי כוללת, בין היתר: בקרת אקלים מפוצלת לשלושה אזורים, מפתח חכם עם התנעה מרחוק, חלון גג פנורמי, סינון חלקיקים מתקדם למערכת המיזוג, משטח טעינה אלחוטי, מולטימדיה מקורית "8 חדשה עם הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי וניווט מקורי (באנגלית), מערכת שמע של BOSE עם 14 רמקולים עם יכולת סינון רעשים, שקעי USB מסוג טייפ A וטייפ C, מסך "8 בלוח המחוונים, ריפודי עור, מושבים קדמיים חשמליים עם חימום ואוורור, חימום למושבים האחוריים, תאורת LED מלאה (ראשית עוקבת פנייה), כיוון חשמלי גם להגה ו-2 זכרונות לנהג, חיישני תאורה וגשם, חישוקי "18, מצלמת 360 מעלות ועוד.

 

רמת הגימור Sport מעניקה לדגם מראה ספורטיבי יותר, חישוקי "20 וכוללת בנוסף בולמים אדפטיביים וכאמור, גם הנעה כפולה AWD. קאדילק XT5 - מפרט טכני מלא להורדה.

 

2020 קאדילק XT5 תא הנוסעים
ממשק שליטה חדש למולטימדיה.

בשתי רמות הגימור נמצא מגוון עשיר של מערכות בטיחות מתקדמות, כולל בלימה אוטונומית (בכל טווח המהירויות) עם זיהוי הולכי רגל, בקרת שיוט אדפטיבית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור - עם בלימה וזיהוי הולכי רגל, אור גבוה אוטומטי, תזכורת לבדיקת ילדים במושב האחורי בכל יציאה מהרכב ועוד.

2020 קאדילק XT5 - מחירון:

קאדילק XT5 לקשרי פרימיום - 349,990 ₪

קאדילק XT5 ספורט - 389,990 ₪

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

רכב מדהים, הנאה צרופה למי שיכול להרשות לעצמו יהנה מכל נסיעה

This comment was minimized by the moderator on the site

רכב מעניין אך המחיר מתרסק בשוק

This comment was minimized by the moderator on the site

בקרוב אצלי אמן

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location