קבוצת יוניון, המחזיקה ביוניון מוטורס יבואנית טויוטה בישראל, מודיעה כי החל משנת 2022 היא תשווק בישראל את הרכבים החשמליים של ענקית הרכב הסינית ג'ילי (GEELY), המחזיקה בין היתר בבעלות על וולוו ומותג Lynk & Co לרכבי פרימיום. היבוא של רכבי GEELY והמותג הייעודי של GEELY לרכבים חשמליים, GEOMETRY, ייעשה באמצעות חברת בת חדשה שמקימה יוניון - גיאו מוביליטי.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

להזכירכם, יוניון מייבאת לישראל גם את הרכבים החשמליים של קבוצת GAC הסינית, בשלב זה רק בדגם GE3 בלבד אך החל מהשנה הבאה נפגוש את דגמי מותג המשנה לרכבים חשמליים של GAC, מותג AION, עם מבחר של דגמים חשמליים מרשימים. יוניון גם מחזיקה בחברת חברת EV-edge המספקת פתרונות טעינה לרכבים חשמליים ומחזיקה ברשת של מעל ל-200 עמדות טעינה בפריסה ארצית.

 

ג'ורג' חרוש
ג'ורג' חורש (משמאל) הבעלים של קבוצת יוניון ורן דנאי (צילום: יוניון).

GEELY הוקמה שנת 1986 ונכנסה לתחום תעשיית הרכב בשנת 1997 וכיום היא נחשבת לאחת מקבוצות הרכב החזקות בסין עם מכירות של 1.5 מיליון רכבים בשנה. מותג GEOMETRY לרכבים חשמליים נולד רק בשנת 2019 ומחזיק כיום בשני דגמים בלבד, אך כבר החל מהשנה הבאה המותג עתיד להציג מספר דגמים חשמליים נוספים.

הסכם שיתוף הפעולה נחתם בשבוע שעבר בטקס וירטואלי, בהתאם לרוח התקופה, שנערך בו זמנית בתל אביב ובהאנגז'ו שבסין. רן דנאי, מנכ"ל פעילות הרכב של קבוצת יוניון אמר היום: "אנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה עם קבוצת Geely וגאים על כך שיוניון נבחרה להיות נציגת מותג הרכב הסיני הנמכר ביותר. ההסכם החדש מחזק את הנוכחות שלנו בתחום הרכב החשמלי הצומח, ויאפשר לנו להציע ללקוחות הקבוצה מגוון רחב של מוצרים מצויינים ואטרקטיביים, בהתאם לרמת הביקושים אותה אנו צופים לשנים הבאות".

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location