קופרה מוכנה לשיווקו של האטקה, עם 300 כ״ס והנעה כפולה, עיצוב שרירי וכיול ספורטיבי ורמת אבזור עשירה.

 

לאחר חשיפה מוקדמת בפברואר 2018, קופרה, מותג הביצועים החדש והעצמאי של סיאט, מוכן לשיווק של הקופרה אטקה, הדגם הראשון של המותג המהווה גרסת ביצועים חזקה לאטקה עם 300 כ״ס, הנעה כפולה, כיול ספורטיבי ונתון תאוצה 0-100 קמ״ש של 4.9 שניות.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בחזיתו של הקופרה אטקה ניצב מנוע 2.0TSI עם הספק מרבי של 300 כ״ס המתקבל בין 5,300 ל-6,500 סל״ד ומומנט מרבי של 40.8 קג״מ המתקבל בטווח רחב למדי של 2,000 עד 5,200 סל״ד (אוקטן 98).

 

קופרה אטקה
קופרה אטקה.

תחנת הכוח הזו מאפשרת לדגם, במשקל של 1,540 ק״ג ללא נהג, להאיץ מעמידה ל-100 קמ״ש בזמן של 4.9 שניות ולרשום על מד המהירות 245 קמ״ש. אם תנהגו במתינות תוכלו להשיג צריכת דלק משולבת של 11.7 ק״מ לליטר.

 

הכוח עובר אל הכביש דרך תיבת 7 הילוכים DSG, עם העברת הילוכים מגלגל ההגה, ומערכת הנעה כפולה 4Drive. הדגם מצויד כסטנדרט בבולמים אדפטיביים, עם הנמכת מרכב של 20 מ״מ, ומערכת בקרת השלדה DCC מאפשרת לנהג לבחור מבין שישה מצבי כיול שונים המשנים את אופי הפעולה של הבולמים, המנוע, תיבת ההילוכים ומערכת ההיגוי. השליטה על מצבי הנהיגה/בגרת השלדה אפשרית ממערכת המולטימדיה או בורר ייעודי לצד מוט ההילוכים. לפי קופרה, מערכת 4Drive מהירה במיוחד ומשנה את המומנט לכל גלגל בהתאם למדידה של מהירות הנסיעה, זווית ההיגוי, תוכנית הנהיגה והאחיזה בכל גלגל.

 

קופרה אטקה
קופרה אטקה.

גם מערכת הבלימה בדגם שודרגה לעומת האטקה הרגיל, עם צלחות בילום גדולות קוטר - 340 מ״מ מלפנים ו-310 מ״מ מאחור - וכאופציה ניתן לשדרג למערכת בלימה של ברמבו עם קליפרים בצבע שחור מבריק.

העיצוב החיצוני זכה למראה מוחצן ושירירי יותר מהדגמים הרגילים ונעזר בחישוקי ״19 כסטנדרט במגוון עיצובים - 245/40R19. סמלי קופרה בצבע ברונזה מלפנים ומאחור משלימים את העיצוב החיצוני. תא הנוסעים מוצע ברמת אבזור עשירה במיוחד הכוללת מולטימדיה ״8 עם אנדורואיד אוטו ואפל קאר-פליי ולוח מחוונים דיגיטלי ״10.25 עם תצוגה ייעודית לדגם ביצועים. בנוסף נמצא משטח טעינה אלחוטי, 4 כניסות USB - שתיים מאחור, תאורת LED מלאה, מצלמת 360 מעלות עם סייען חניה ועוד.

 

קופרה אטקה תא הנוסעים
רמת אבזור וגימור עשירה.

בשטחי הרצפה וגלגל ההגה מוטמע לוגו קופרה והדלתות מרופדות באלקנטרה. את המושבים הרגילים, בריפוד עור משולב באלקנטרה, ניתן לשדרג למושבי ״באקט״ ובשני המקרים כיוון המושבים הוא חשמלי. את הריפודים ניתן לשדרג לריפוד עור מלא. רשימת אבזור הבטיחות כוללת את כל מה שיש לסיאט להציע.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

מתי בישראל ?

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location