קופרה פורמנטור הוא קרוסאובר קופה ספורטיבי עם מערכת הנעה היברידית פלאג-אין בהספק של 245 כ״ס.

 

קופרה, חטיבת הביצועים העצמאית של סיאט, לא ממתינה לתערוכת ז׳נבה וחושפת היום (ו׳) את הקופרה פורמנטור (Formentor), קרוסאובר קופה ספורטיבי עם מערכת הנעה היברידית-פלאג-אין המהווה את הדגם העצמאי הראשון של המותג החוגג את יום ההולדת הראשון לקופרה כמותג עצמאי לדגמי ביצועים. בשלב זה הדגם עדיין מוגדר כקונספט.ֿ

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בחזיתו של הפורמנטור קופרה התקינה את מערכת ההנעה ההבירידית פלאג-אין החדשה של קבוצת פולקסווגן (אותה נמצא בקרוב בסופרב של סקודה, לדוגמה), עם הספק כולל של 245 כ״ס וטווח נסיעה חשמלי של 50 ק״מ בתקן WLTP (שווה ערך ל-70 ק״מ בתקן NEDC). בשלב זה קופרה לא חושפת את נתוני הביצועים של הדגם.

 

קופרה פורמנטור
מערכת הנעה היברידית פלאג-אין עם 245 סוסים.

מערכת ההנעה משודכת לתיבת DSG ולדיפרנציאל מוגבל החלקה ובנוסף הדגם מצויד במערכת בקרת שלדה DCC עם בולמים אדפטיביים. קופרה לא מציינת את מידותיו של הדגם, סביר להניח שמדובר במידות דומות לאלו של האטקה.

 

קופרה פורמנטור תא הנוסעים
הבסיס הטראקו אך עם נגיעות ייחודיות לקופרה.

אל עיצוב הקופה החיצוני הייחודי, קופרה הצמידה תא נוסעים ייחודי. הבסיס אמנם נלקח ישירות מהטראקו של סיאט, אך ניתן להבחין בדברים ייחודיים לדגם שסביר להניח נפגוש גם בדגמים העתידיים של סיאט, בין אם גלגל ההגה החדש, מולטימדיה ״10 חדשה, לוח מחוונים דיגיטלי עם גרפיקה ייחודית, מוט הילוכים אלקטרוני בעיצוב ייחודי יחד עם חומרי גימור באיכות גבוהה ומושבי ספורט עם גב מקרבון.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

חזותית ניראה מדאים
מעניין מה יהיה המחיר לעומת הסקודה
כמובן שמאחר ומדובר ברכב חדש הכל על סמך התרשמות חזותית בלבד
ימים יגידו!!!

This comment was minimized by the moderator on the site

כמובן טעות הכוונה למדהים- החיפזון מהשטן לפעמים

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location