אמנם היא תוצג רק בעוד שנתיים שלוש, אך הפרויקט הראשון של פיטר שרייר בקיה, מוכן לדעתו לקראת ייצור.

קיה KEE קונספט - הבסיס למכונית הספורט של קיה

יונדאי וקיה, הן כבר מזמן לא שחקניות קטנות וביחד הן במקום הרביעי בעולם במכירות רכבים, משחקות יחד עם הגדולים כמעט בכל הקטגוריות. קיה אמנם עדיין לא בעלת סך הדגמים של בעלת הבית יונדאי, אך אם יונדאי היא סוג של מיינסטרים השואף להיות פרמיום להמונים, קיה היא המותג היותר מעניין והצעיר מבין השתיים בכל הקשור בעיצוב, ייחודיות ובדרך הנכונה גם להיות מהנה לנהיגה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מנכ"ל קיה באירופה אמר השבוע "הייתי רוצה לראות קיה MX-5... השנים הקרובות, 2011 ו-2012, הן שנות ביסוס עבור המותג, אך ב-2013 ו-2014 אנחנו רוצים להרחיב את ההיצע למקומות חדשים".

 

הפרויקט הראשון של פיטר שרייר בקיה, זה האחרי על כל עיצובי קיה החדשים והמרשימים יש לומר, היה מכונית ספורט קונספט בשם Kee שהציגה לראשונה את גריל “הנמר” ב-2007. כבר אז אמר המעצב בעל החזון שהגיע לקיה ב-2006, שבשלב כלשהו לאחר ביסוס דגמי הליבה, קיה תהיה מוכנה לדגמי ספורט שיגדילו את ההילה של המותג.

 

אם נחזור רגע ל-2011, בישראל נזכה לדגמים חדשים של קיה החל ממאי בה תגיע קיה פיקנטו החדשה ולקראת 2012, תגענה קיה ריו החדשה ומכונית המנהלים קיה אופטימה החדשה. זו האחרונה, הייתה אמורה כמו הפיקנטו להגיע כבר במאי השנה, אך לאור הצלחתה בארה"ב ובאסיה שיווקה בישראל ובאירופה נדחה בכחצי שנה לתחילת 2012.

 

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/9kgyXqOdyjk?rel=0{/iframe}

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location