הדור השני של קיה סיד, יראה אור ככל הנראה בתערוכת לוס אנג'לס בחודש הבא או לכל המאוחר בתערוכת ז'נבה במרץ 2012.

קיה סיד 2012

קיה סיד החדשה, האחות התאומה של יונדאי i30, אמנם פותחה במקביל ל-i30 החדשה, אך בהיררכיה בין יונדאי לקיה, היא זוכה להגיע אחרונה מבין השתיים לפס הייצור. התמונות האחרונות של קיה סיד 2012, צולמו בברצלונה וחושפות מראה הדומה למדי לזה של יונדאי i30 החדשה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

למרות הצללית הזהה בין ה-i30 החדשה לקיה סיד החדשה, כבר ניתן להצביע על מספר הבדלים. מפתח חלונות הצד בקיה סיד הוא באופן ברור רחב יותר, בעיקר בחלון האחורי ובקיה נוסף חלון צד קטן לשיפור שדרה הראיה באזור קורת A הקדמית. כתוצאה מכך, בעוד ה-i30 בעלת מראה ארוך ומרוכך מהצד, קיה סיד מספקת מראה יותר אתלטי המופנה כחץ כלפי החרטום. כמו ב-i30 החדשה, בקיה סיד קורת A גולשת באופן חד אל מכסה המנוע ובסך הכל, נדמה שמשהו כאן מזכיר במעט את פיאט בראבו?

קיה סיד החדשה  מול יונדאי i30 החדשה

 

כמו ב-i30 החדשה, גם בקיה סיד הפנסים הקדמיים יהיו צרים ומשוכים לאחור, ככל הנראה אנחנו יכולים לצפות למראה המזכיר את קיה אופטימה. המנועים והמידות החיצוניות, יהיו זהים. מה שכן יבדיל בין הסיד החדשה ל-I30, זו גרסת 3 דלתות לסיד בדומה לסיד פרו שיש כיום ובקיה רומזים על דגם ספורט עם מנוע 1.6 טורבו 210 כ"ס שיתחרה בגולף GTI. בכך, קיה תתחרה בגולף ויונדאי תתחרה בשירוקו עם הולוסטר טורבו שתיחשף בחודשים הקרובים.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

החיוני מבין השיפורים בסיד החדשה הוא החלון הנוסף שמגדיל שדה ראייה לנהג. גם טוב לראות שהם שמרו על העיצוב המדליק של המכונית... טוב בקיה תמיד מקפידים על עיצוב מושך.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location