קיה חושפת תמונות ראשונות של הדור הרביעי של הסורנטו, אותה היא תחשוף בקרוב.

 

קיה חושפת תמונות ראשונות המציגות את הסורנטו החדש, דור רביעי לקרוסאובר 5-7 מושבים של קיה אליו כבר הספקנו להיחשף ללא כל הסוואה בתמונות ריגול שצולמו במהלך צילומי סרטון תדמית לדגם החדש. הופעת הבכורה של הדגם תתקיים בתערוכת ז'נבה הקרובה, 3 במרץ 2020.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

התמונות הרשמיות, כמו תמונות הריגול, מציגות את העיצוב החדש של הסורנטו שהוא זוויתי ואגרסיבי יותר למראה מזה של הדגם הנוכחי. בחזית אנחנו מוצאים גריל "אף נמר" רחב וארוך הנמתח אל פנסי החזית החדש שזכו לעיצוב מלבני וצר. הסורנטו החדש שומר על על עיצוב קורת D האחורית המאפיינת את הדורות האחרונים של הדגם ומאחור, אנחנו פוגשים עיצוב בהשראת הטליורייד ויחידות תאורה אחוריות מפוצלות.

 

קיה סורנטו דור רביעי
עיצוב בהשראת הטליורייד.

הדור הרביעי של הסורנטו מתבסס על פלטפורמה חדשה באמצעותה מבטיחים בקיה שהדגם יציג שיפור בתחומי מרווח הנוסעים, בטיחות, נוחות הנסיעה ובידוד רעשים. הפלטפורמה החדשה תוכננה כך שתוכל לשאת ביעילות גם מערכת הנעה היברידית פלאג-אין, לראשונה בדגם, אשר תתבסס על מנוע 1.6 ליטר טורבו. מנועים נוספים שיוצעו עם הדגם, למיטב הבנתנו, הם 2.5 ליטר טורבו עם 300 כ"ס, 2.5 ליטר אטמוספרי עם 190 כ"ס (במקום מנוע ה-2.4 ליטר הנוכחי) ומנוע 2.2 ליטר טורבו דיזל עם 200 כ"ס. המנועים משודכים לתיבת 8 הילוכים אוטומטית עם תפעול אלקטרוני באמצעות חוגה וחלק מהדגמים יצויידו כמובן במערכת הנעה כפולה (חדשה).

הסורנטו החדש יהיה מצויד במגוון רחב של מערכות בטיחות מתקדמות יחד עם טכנולוגיית קישוריות מהשורה הראשונה. בתא הנוסעים של הדגם נמצא לוח מחוונים דיגיטלי "12.3 ומערכת מולטימדיה חדשה עם מסך ".10.25.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location