הפיקנטו 2015 זוכה למתיחת פנים קלה יחד עם מנוע 1.0 ליטר משודרג ופחות מזהם, בלמים משופרים ואבזור נוסף כגון בקרת שיוט ומסך מגע "7 מרכזי.

2015 קיה פיקנטו

בתחילת חודש ינואר, קיה הציגה בשוק הבית הקוריאני את הפיקנטו 2015 החדשה לאחר שהדגם זכה למתיחת פנים, את הגרסה האירופאית המחודשת של הדגם, זו המשווקת אצלנו, היא תציג בחודש הבא בתערוכת ז'נבה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הפיקנטו המחודשת תשווק באירופה החל מסוף הרבעון הראשון, מטלקר, יבואנית קיה בישראל, נמסר כי" מועד תחילת השיווק המדויק טרם סוכם סופית והוא כפוף לדיונים עם יצרן הרכב הנערכים כעת. נמשיך במאמצינו להובלת סגמנט המיני בישראל גם עם הפיקנטו המחודשת".

 

בכל הקשור לעיצוב, קיה מעניקה לדגמי 2015 של הפיקנטו עדכון קל הכולל פגושים חדשים מלפנים ומאחור המעניקים לדגם מראה בעל נוכחות רבה יותר, יחד עם עיצוב חדש לחישוקי ה-"14 של הדגם. גם חבילת העיצוב "ספורט" של הדגם, המוצעת בישראל בגרסת השלוש דלתות, שודרגה.

 

גם בתא הנוסעים לא נמצא שינויים מרחיקי לכת, קיה הוסיפה הדגשת כרום ללוח המחוונים ויציאות האוורור, בדים חדשים לריפוד המושבים וגימור איכותי יותר למסגרת מערכת השמע/מולטימדיה. כיאה לעידן הנוכחי, קיה תציע עם הדגם יותר אופציות לשילובי צבעים של חלקי הפלסטיק השונים בתא הנוסעים.

 

למעט העובדה שמנוע ה-1.0 ליטר שלושה צילינדרים של הדגם שודרג לטובת פליטת מזהמים מופחתת וצריכת דלק נמוכה יותר ושכעת הוא עומד בתקן הזיהום אירו 6, קיה לא מספקת פרטים נוספים על יחידות ההנעה של הדגם ובעיקר, היא לא מציינת האם מנוע ה-1.0 ליטר טורבו 106 כ"ס המשודך לתיבת CVT רציפה אשר הוצג עם הגרסה לשוק הקוריאני, ישווק גם באירופה כתחליף למנוע ה-1.25 ליטר של הדגם.

 

קיה מציינת שהפיקנטו המחודשת תציע עוצמת בלימה גבוהה יותר בזכות הגדלת קוטר צלחות הבילום הקדמיות ל-252 מ"מ (מ-241 מ"מ), לפי קיה זה מאפשר מרחק בלימה של 37 מטר ממהירות של 100 קמ"ש – שיפור של 2 מטר לעומת הדגם היוצא. כמו כן, קיה מציעה כאופציה מערכת בקרת שיוט ומגביל מהירות.

 

הפיקנטו של קיה היא להיט מכירות מקומי ומאז תחילת השיווק בישראל בשנת 2011, נמסרו למעלה מ-30,500 יחידות של קיה פיקנטו. בשנת 2013 הייתה הפיקנטו לדגם הרכב הנמכר בישראל עם 9,450 מסירות ובשנת 2014 הייתה לנמכרת ביותר בסגמנט רכבי המיני עם 10,880 יחידות ונתח שוק של כ-41% מול מתחרותיה הישירות. בחודש ינואר 2015 נמסרו ללקוחות 1,561 יחידות של פיקנטו, מספר שיא של כל הזמנים לביצועי חודש יחיד לדגם זה.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location