קריזלר מסירה את הלוט מעל עיצוב הקרייזלר 300 החדשה לשנת 2011. אותו רטרו, יותר כרום, אך בעיצוב מרוכך.

קרייזלר 300 החדשה 2011

זכינו להציץ בקרייזלר 300 החדשה (כבר לא תיקרא 300C) לפני כשבוע וכעת, קרייזלר משחררת סט תמונות חדשות החושפות את ה-300 החדשה במלוא הדרה. העיצוב החדש, שהוא יותר מתיחת פנים מאשר דגם חדש לחלוטין, חושף עיצוב פחות "גנגסטרי" ומרוכך בעיקר בזכות הטמעת הגריל החדש של קרייזלר.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אמנם העיצוב מרוכך, אך חיצונית הוא עדיין שומר על אותם הסממנים של כרום, והרבה ממנו אותו תמצאו מסביב לפנסים הראשיים והאחוריים, על הגריל, על מסגרת החלונות, על מראות הצד ו... טוב הבנתם שיש הרבה כרום. חור ההרמוניה של העיצוב החדש, נעוץ בעבודה שבעוד חלקה האחורי של ה-300 נשאר נאמן לעיצוב הרטרו ואף לקח אותו צעד קדימה בצורה מוצלחת מאוד, חלקה הקדמי התרכך לחלוטין ונראה כמשהו שהדביקו עליו פנסים וגריל שלא קשורים האחד עם השני.

 

תמונת אחת של פנים הרכב, שלא פורסמה רשמית, מציגה שיפור עצום בכל הקשור בעיצוב, הנדסת אנוש ואיכות חומרים. עיצוב הפנים, הוא הסימן הראשון כנראה לשיתוף הפעולה פיאט-קרייזלר, שכן ה-300 תשמש את פיאט להציג מכונית סאלון חדשה של לנצ'יה במהלך 2011.

 

בתחום המנועים, קרייזלר עדיין לא חשפה פרטים, אך אנו צפיים למצוא את המנועים המוכרים משאר דגמי קרייזלר, 3.0 ליטר V6 ומנוע המי V8 בנפח 5.7 ליטר. ההנעה תהיה אחורית או כפולה. בחודש הבא, תוצג הקרייזלר 300 החדשה בתערוכת דטריוט 2011.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location