רכישת "קל אוטו" תאפשר לקרסו להרחיב את פעילותה בשוק הליסינג וההשכרה, במקביל לבעלות על חברת הליסינג Leas4U.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

חברת קרסו מרחיבה את פעילותה בתחום הליסינג ומודיעה היום (ד') כי התקשרה בהסכם מותנה לרכישת קבוצת "קל אוטו" העוסקת בעיקר בתחום הליסינג, השכרת הרכב ומכירות רכב (חדש או משומש). הרכישה מבוצעת על דרך של רכישת מניות קבוצת החברות של קל אוטו ללא תמורה במזומן, ומתבצעת לאחר בדיקת נאותות שביצעה קרסו.

 

איציק וייץ, מנכ"ל קרסו מוטורס: "אנו שמחים לעדכן על עסקת רכישת קבוצת קל אוטו, שתרחיב משמעותית את פעילות הליסינג של קרסו. מגזר הליסינג הוא מגזר צומח ואנו רואים ברכישת קל אוטו הזדמנות להרחיב את פעילותינו בתחום בו יש לנו ניסיון רב".

 

קבוצת קל אוטו הוקמה לפני כ-27 שנה, והינה בבעלותה של משפחת קליין. הקבוצה מספקת מגוון פתרונות בתחום הרכב וההובלה, ובבעלותה כ-17,500 כלי רכב, מתוכם כ-9,500 רכבי ליסינג תפעולי, כ-2,800 רכבי ליסינג פרטי, כ-3,500 רכבי השכרה, כ-1,500 רכבים למכירה וכ-200 משאיות. בקבוצת קל אוטו מועסקים כ-500 עובדים. מחזור הפעילות של קבוצת קל אוטו בשנת 2018 הסתכם בסך של כ-936 מיליון ₪ ובמחצית הראשונה של שנת 2019 בסך של כ-398 מיליון ש"ח. פעילות הליסינג התפעולי מהווה את הנדבך המרכזי לפעילות קבוצת קל אוטו, וכלל פעילותה כוללת כ-900 לקוחות.

 

איציק וייץ
איציק וייץ (צילום: אסף לב).

בחודש שעבר פרסמה חברת קרסו את דוחותיה הכספיים לתשעת החודשים הראשונים של שנת 2019 והציגה הכנסות של כ-3.07 מיליארד ₪ ורווח של כ-94.5 מיליון ש"ח. יצוין כי הכנסות מגזר הליסינג עלו בתקופה הנ"ל בשיעור של כ-14% לכ-752 מיליון ₪ לעומת התקופה המקבילה אשתקד, והרווח של מגזר זה טיפס בתקופה לכ-61 מיליון ש"ח.

 

קרסו מוטורס, הינה מיבואניות הרכב הגדולות והוותיקות בישראל. הפעילות המרכזית של החברה מתמקדת בייבוא ושיווק כלי רכב מתוצרת רנו, ניסאן, אינפיניטי ודאצ'יה לרבות מערך טרייד אין, בעיקר כחלק מהליך מכירת כלי רכב חדשים. קרסו הינה הזכיינית בישראל של תאגיד רנו/ניסאן.

לקרסו מוטורס מספר פעילויות, לרבות ייבוא ציוד מכני הנדסי כבד של מותגי קייס, אפירוק ופאוואר סקרין, פעילות בתחומי ה"טרייד אין" (מכירת מכוניות יד שניה, באמצעות חברת הבת מרחבים), ליסינג והשכרת רכב (תחת מותג ליס פור יו), ייבוא שיווק ומכירה של כלי רכב דו-גלגלי וכלי רכב תפעוליים (באמצעות חברת מטרו מוטור), סוכנות ביטוח וחברת מימון חוץ-קנאי (באמצעות חברת אוטוקאש). פעילויות אלה מסייעות לחברה לשמור על קשר רציף עם לקוחותיה ומאפשרות מיצוי של משאבי החברה.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

התמונה משנת ת'רפפו , ממש זלזול בלקוחות ,
וכי אין לקרסו תמונה עכשווית או שזה בא לשקף את השרות המיושן והמזלזל ?

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location