סניף ראשון של Bosch Car Service נפתח בישראל. הרשת צפויה להציע רמת מקצועיות גבוהה יחד עם מחירים תחרותיים למוסכים מורשי יבואן.

טקס פתיחת מרכז השירות הראשון של בוש בישראל, צילום-עדי ארד

מוסך "לב גן" בירושלים הוא המוסך הראשון בישראל שהצטרף לרשת המוסכים הבינלאומית Bosch Car Service. בהתאם לסטנדרטים של הרשת, מוסך "לב גן" יהיה הראשון בישראל שיציע טיפולים לכל סוגי הרכב.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בטקס החגיגי שנערך במעמד עוזי יצחקי, מנכ"ל משרד התחבורה , רוברט הנסר (Robert Hanser), נשיא תחום האפטר מרקט בחטיבה האוטומוטיבית של חברת Bosch וסגן נשיא החטיבה פרנק שלהובר (Frank Schlehuber), רונן לוי, יו"ר איגוד המוסכים ואבי גלנצר, יו"ר איגוד מכוני הרישוי, פנה רוברט הנסר בנאומו אל יעקב דגן, בעלי מוסך "לב גן", ואמר לו: "מר דגן, בהצטרפותך לרשת שלנו, אתה מצטרף לאחת מרשתות המוסכים הגדולות והחשובות בעולם. אני גאה ונרגש לראות את המוסך הראשון של 'Bosch' שיכיל בתוכו גם בית כנסת פעיל".

 

למוסך הוכנס סורק תקלות אוניברסאלי מתוצרת Bosch ולרשותו עומדים מאגרי המידע של Bosch המקיפים את כל מערכות הרכב ואת כל דגמי הרכב. המוסך יעשה שימוש בחלפים מקוריים (OEM), במחירים הזולים ממחיריהם של מוסכים בסטנדרט דומה. אנשי המוסך עברו הדרכות עדכניות במרכז ההדרכות של Bosch, הכוללות, בין השאר, הקניית מיומנות באבחון תקלות מעשי, רכישת ידע מקצועי המאפשר התמחות במספר רב של דגמי רכב ולמידה ממקור ראשון.

 

יצחק גולדמן, מנכ"ל לדיקו בע"מ, נציגת Bosch בישראל אמר בטקס: "הדור החדש של הרכבים מחייב שירות מקצועי יותר. הגידול בציי הרכב בשנים האחרונות הדגיש את הצורך במערך שירות מודרני ויעיל. אנו מאמינים שרשת המוסכים החדשה תעמוד בהצלחה בהובלת הסטנדרטים הללו בישראל". דוד לוי, מנהל השיווק של חטיבת הרכב בלדיקו הוסיף: "המוסך הזה הוא הסנונית הראשונה של הסטנדרטים אליהם אנו מכוונים. אנו גאים להיות הראשונים לעמוד בתקן העתידי 'מוסך מומחה' של משרד התחבורה".

 

קבוצת Bosch היא ספקית עולמית מובילה של טכנולוגיה ושירותים. הקבוצה פועלת בתחומי הטכנולוגיה לרכב ולתעשייה, מוצרי צריכה וטכנולוגיה לבנייה. עם למעלה מ- 300,000 עובדים, מחזור הכספים של הקבוצה הגיע ל- 51.5 מיליארד יורו בשנת 2011.החטיבה האוטומוטיבית היא החטיבה הגדולה ביותר של Bosch. מחזור המכירות של החטיבה עומד על 30.4 מיליארד אירו, 59% מסך כל המכירות של קבוצות החברה. נתונים אלה מציבים את Bosch בצמרת ספקי הרכב בכל העולם.רשת מוסכי Bosch Car Service היא הרשת העצמאית הגדולה ביותר בעולם והיא מונה למעלה מ-15,000 מוסכים.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location