שברולט חושפת תמונות ופרטים של האבאו החדשה לשנת 2011 , כמכונית עולמית היא מקבלת מנועי בנזין ודיזל חדשים ומשופרים.

שברולט אבאו החדשה 2011

את הקדימון לעיצובה של האבאו החדשה, ראינו עוד בינואר השנה בתערוכת דיטרויט בצורת האבאו RS. דגם הייצור של האבאו החדשה דומה לה דמיון רב, בין אם בפנסים הראשיים והגריל המחולק וממשיך בידיות הדלתות האחוריות המוחבאות בקורה C. פנים הרכב, דומה לזה שהוצג עם האבאו RS קונספט ולפי שברולט, עיצוב הפנים הוא בהשראת עולם האופנועים. האבאו החדשה תתחרה ברכבים כגון פורד פיאסטה, מאזדה 2 ויונדאי i20.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בתחום המנועים, את האבאו החדשה ישרתו ארבעה מנועים בהספקים שונים. הראשון, מנוע 1.2 ליטר בנזין בהספקים של 70 כ"ס ו- 86 כ"ס. מנוע נוסף הוא 1.4 ליטר בהספק של 100 כ"ס ואחרון בהיצע מנוע 1.6 ליטר בהספק של 115 כ"ס. האבאו 2011 תוצג בנוסף, לראשונה אי פעם, עם מנוע דיזל בנפח 1.3 ליטר בשני הספקים של 75 כ"ס או 95 כ"ס. מנוע הדיזל ישודך למערכת עצור/סע.

 

המנועים של שברולט אבאו 2011 ישודכו לתיבת 5 ו-6 הילוכים ידנית. מנועי ה- 1.4 ו-1.6 יקבלו כאופציה תיבת 6 הילוכים אוטומטית המשרתת את הקרוז. לפי שברולט שילדת האבאו החדשה כוילה עבור השוק האירופאי והיא תהיה גם מהנה לנהיגה ונוחה. האבאו עצמה גדולה יותר ומרווחת יותר מזו המוחלפת יחד עם מרווח פנים משפור. לפי שברולט, תא המטען הוא מהגדלים היותר בקטגורית הסופר מיני.

 

במהלך 2011 שברולט תציג את גרסאות הסדאן והאצ'בק 3 דלתות לאבאו החדשה.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location