ג'נרל מוטורס מפרסמת היום את דירוג צריכת הדלק של הוולט לפי ה-EPA. צריכת הדלק נעה בין 39.53 -15.7 ק"מ לליטר.

צריכת דלק - שברולט וולט

הסוכנות לאיכות הסביבה האמריקאית (EPA) סיימה לאפיין ולקבוע את צריכת הדלק של שברולט וולט כפי שתימסר לצרכנים. זה כלל לא היה פשוט ולקח זמן, בשל השילוב של רכב חשמלי עם מאריך טווח.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

צריכת הדלק מחולקת ל-3 חלקים: נסיעה על בסיס הסוללות בלבד, נסיעה עם מאריך הטווח וצריכה כוללת ממוצעת. בנסיעה על בסיס הסוללות בלבד, הטווח לפי ה-EPA הוא 56 ק"מ בשווה ערך לצריכת דלק של 39.54 ק"מ לליטר. ניסאן ליף דורגה לפי שווה ערך של 42.1 ק"מ לליטר וטווח של 117 ק"מ.

 

נסיעה באמצעות מאריך הטווח כאשר הסוללות התרוקנו, טווח הנסיעה הנוסף הוא 534 ק"מ כאשר צריכת הדלק (הממשית) תעמוד על 15.7 ק"מ לליטר. טווח הנסיעה הכולל הוא 610 ק"מ. ארגון ה-EPA מוסיף נתון השוואתי לרכבים אחרים ומדרג את הוולט כבעלת צריכת דלק ממוצעת של 25.5 ק"מ לליטר, אך נתון זה מאוד "גמיש" ומיותר למעשה.

 

איך שלא נסתכל על זה, התוצאה אמנם רחוקה מההצהרה הראשונה של שברולט, 100 ק"מ לליטר, אך עדיין מאוד מרשימה. נקודת החולשה של הוולט, זה מחיר הרכישה המאוד גבוהה שבשיקול כלכלי טהור, הופך אותה ללא משתלמת, וודאי עבור נהגים שנוסעים מעל הממוצע. שברולט וולט, למרות היותה היברידית ולא חשמלית, עדיין תזכה בסבסוד ממשלתי של $7500 (הניתן רק לרכבים חשמליים) ומחירה לאחר הסבסוד יעמוד על $33,500.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location