שברולט קמארו זוכה למתיחת פנים הכולל עיצוב מעודכן, תיבת 10 הילוכים אוטו', חבילת מסלול לדגם הטורבו ועוד.

 

שברולט מעניקה לדגמי 2019 של הקמארו, מכונית השרירים של המותג, מתיחת פנים הכוללת בין היתר עיצוב חיצוני מעודכן, תיבת 10 הילוכים לדגמי ה-SS החזקים וחבילת מסלול 1LE לדגם הטורבו 2.0 ליטר.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

דגמי 2019 של הקמארו זכו לעיצוב חדש ומודרני יותר של חזית הדגם, כאשר עיצוב הגריל, מכסה המנוע ותאורת ה-LED שונים בין גרסאות הדגם (LT/LS, RS ו-SS), למעט דגם הקצה ZL1 אשר שומר על החזית האווירודינמית שלו. גם מאחור נמצא עיצוב חדש ושונה לפנסים והפגוש האחורי כאשר גם כאן הדגמים הספורטיביים יותר, RS ו-SS, זוכים לעיצוב דיפיוזר שונה בתחתית הפגוש. בנוסף, גרסאות ה-RS וה-SS זכו לחישוקי "20 בעיצוב חדש.

 

2019 שברולט קמארו קבריולט החדשה
קמארו קבריולט המחודשת.

עם מתיחת הפנים, דגמי ה-SS, המצוידים במנוע 6.2 ליטר V8 עם 455 כ"ס, זכו בתיבת 10 הילוכים אוטו' המחליפה את תיבת ה-8 הילוכים של הדגם היוצא. התיבה כוללת בקרת יציאה מהמקום ואפשרות לנעילת הממיר.

 

דגמי הבסיס, המצוידים במנוע 2.0 ליטר טורבו 275 כ"ס ו-40.8 קג"מ, יוכלו מעתה להיות מצוידים בחבילת 1LE המכוונת לנהיגת מסלול ואשר הוצעה עד עתה רק בדגמים הבכירים יותר של הקמארו. חבילת 1LE בדגם הטורבו תוצע רק עם תיבת 6 הילוכים ידנית.

 

2019 שברולט קמארו SS החדשה
קמארו SS המחודשת.

חבילת 1LE כוללת מתלי FE3 עם מוטות מייצבים קדמיים ואחוריים עבים יותר, בולמים בכיול קשיח יותר עם הנמכת מרכב, תותבים אחוריים (בושינג) מחוזקים ומוט גישור אחורי. בנוסף נמצא צמיגי קיץ במידה של 245/40R20 מלפנים ו-275/35R20 מאחור, מערכת בלימה של ברמבו, בורר מצבי נהיגה הכולל שני מצבים נוספים - מסלול ותחרות - יחד עם תצוגה של נתוני ביצועים, בקרת יציאה מהמקום ומחוון העברת הילוכים, גלגל הגה קטום ואופציה למושבי ספורט של רקארו.

בנוסף, דגמי 2019 של הקמארו זכו למערכת המולטימדיה החדשה של שברולט, "7 או "8, מראה מרכזית המחוברת למצלמה האחורית (סטנדרט בדגמים הבכירים) ובתחום הבטיחות נוספה מערכת התראה על סכנת התנגשות חזיתית.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

0527550933

This comment was minimized by the moderator on the site

עלי

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location