שברולט מעניקה לקרוז סדאן והאצ'בק מתיחת פנים קלה לדגמי 2018, כולל רמת גימור RS חדשה בניחוח ספורטיבי ותוספת של מערכות בטיחות מתקדמות.

 

שברולט מעניקה לקרוז סדאן והאצ'בק מתיחת פנים קלה עבור דגמי 2018. זו כוללת עדכון לעיצוב החיצוני, שדרוג תא הנוסעים ותוספת של חבילת RS המעניקה לקרוז מראה ספורטיבי וצעיר יותר.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

דגמי 2018 של הקרוז זוכים בחזית מעודכנת הכולל גריל בעיצוב חדש, גדול ובולט יותר בהתאם לאפנה הרווחת, עיצוב מעודכן לפנסים האחוריים (LED) ועיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים מסכמים את העדכון החיצוני. עם מתיחת הפנים לדגם, שברולט מוסיפה חבילת RS המעניקה לדגם מראה ספורטיבי וכוללת גריל גריל קדמי בשחור בולט, חישוקי "17 בעיצוב ייחודי ("18 כאופציה), עיצוב ספורטיבי יותר לפגוש האחורי ומסגרת חלונות בשחור.

 

שברולט קרוז RS
בניחוח ספורטיבי - קרוז RS.

בתא הנוסעים של הקרוז המחודשת נוכל למצוא מערכת מולטימדיה "7 מעודכנת, כולל אפשרות לנתונים על רשת 4G ונקודה חומה WIFI, יחד עם אפשרות לצבע חדש לגימור בתא הנוסעים יחד עם התנעה מרחוק ושליטה על בקרת האקלים כסטנדרט ברוב רמות הגימור.

 

גם מפרט הבטיחות של הקרוז עודכן והוא כולל מגוון רחב של מערכות בטיחות מתקדמות: בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, ניטור שטחים מתים כולל תנועה חוצה מאחור ועוד.

לא בוצעו שינויים בתחום היצע המנועים בדגם כך שהקרוז ממשיכה עם מנוע 1.4 ליטר טורבו 155 כ"ס או 1.6 ליטר טורבו דיזל עם 139 כ"ס - לא משווק בישראל. את שני המנועים ניתן לקבל עם תיבת 6 הילוכים ידנית, כאשר את מנוע ה-1.4 טורבו ניתן לקבל בנוסף עם תיבת 6 הילוכים אוטו' ואת מנוע הדיזל עם תיבת 9 הילוכים אוטו'.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

אהבתי את ה"נקודה חומה"

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location