קבוצת שלמה Sixt אירחה 150 חברי ארגון מנהלי תחבורה לדיון בנושא עתיד ענף הליסינג.

שלמה שמלצר - הליסינג טוב למעמד הביניים

קבוצת שלמה Sixt בשיתוף עם אופל ישראל אירחו הבוקר את חברי ארגון מנהלי תחבורה בקריית שלמה, משכנה החדש של קבוצת שלמה Sixt בצריפין. במפגש השתתפו כ- 150 מנהלי תחבורה של חברות רבות ומובילות במשק, ביניהן: אמדוקס, תנובה, בזק, שטראוס, אל על, פריסקייל, ורינט מערכות, ONE, נטפים, מטריקס ועוד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

משתתפי המפגש שמעו הרצאות של איש העסקים שלמה שמלצר; אסי שמלצר, סגן יו"ר קבוצת שלמה Sixt ומנכ"ל משותף באופל ישראל; אייל גור, מנכ"ל חטיבת הרכב בקבוצת שלמה Sixt ואילן טל, מנכ"ל משותף באופל ישראל. בנוסף, זכו המשתתפים להצצה ראשונה בדגמי אופל החדשים לשנת 2012 ומארוחת צהריים.

 

שלמה שמלצר, בעלי קבוצת שלמה Sixt, אמר כי, "שוק הליסינג פועל בישראל מאז שנות ה- 90', וחולל מהפכה חברתית משמעותית. שוק הליסינג מאפשר לציבור של מאות אלפי משתמשים ממעמד הביניים רכב חדש, בטיחותי ושימושי. הואיל ומדובר בשוק שלו כוח מיקוח משמעותי ביותר, יתרונותיו משפיעים על כלל הציבור בישראל, בכך שרכבים אלה הופכים זמינים עבורו".

 

ארגון מנהלי התחבורה מייצג את שוק הרכבים הצמודים בישראל, העומד על כ- 350 אלף רכבים, מתוכם, מאגד הארגון למעלה מ- 100 אלף כלי רכב. במסגרת דיון פתוח שנערך, העלו נציגי הארגון תהיות שונות ביחס לעתיד הענף, וצוין כי שוק הליסינג נושא על כפיו את מעמד הביניים ומאפשר לו זמינות לכלי רכב. כיום, מעמד הביניים משלם מיסוי גבוה הבא לידי ביטוי בדמות שווי השימוש, ועל כן יש לפעול להורדת שווי השימוש ולמזעור הפגיעה במעמד הביניים.

 

איתן וכקמן, יו"ר ארגון מנהלי תחבורה, אמר "אנו שמחים על חיזוק היחסים בין קבוצת שלמה Sixt עם הארגון וחבריו. אנו חשים כי הקבוצה רואה אותנו כיום כחלק ממערך קבלת ההחלטות ומשתפת אותנו בכל הקשור לבחירת סוגי הרכבים לציים השונים ועוד. אני בטוח כי שיתוף פעולה זה ימשיך להתחזק גם בעתיד לטובת הצדדים".

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

הוא פשוט משאיר את מעמד הביניים, בינוני. במקום שכולם יזכו ל-20% הנחה, רק כמה עשירים זוכים לו.

This comment was minimized by the moderator on the site

חברות הליסינגהיבואנים הן קרטל בו יש תיאום מחירים (פעולה זו מהווה עברה על החוק) - כמו שעשו לחברות הסלולר צריך לפוצץ את הבועה הזו. אז כולנו נזכה ברכבים זולים משמעותית.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location