סיאט לאון קופרה החדשה תוצע בכל גרסאות המרכב של הלאון ובכולן, מנוע 2.0 ליטר טורבו 280 כ"ס. בהמשך השנה בישראל.

2014 סיאט לאון קופרה החדשה

רגע לפני שסיאט חושפת רשמית את הלאון קופרה 2014 החדשה, תמונות רשמיות של הדגם צצות ברשת האינטרנט ומאפשרות לנו לקבל הצצה ראשונה אל גרסת הביצועים של הלאון החדשה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כפי ניתן לראות בתמונות, הלאון קופרה החדשה תוצע בתחילה בשתי תצורות מרכב – 5 דלתות האצ'בק או SC קופה 3 דלתות, אך בהמשך גם הלאון ST סטיישן תוצע בגרסת קופרה ספורטיבית. המהלך הזה, שאף מתחרה לא מציעה, יאפשר לסיאט לכסות מגוון רחב של לקוחות, החל מצעירים ללא ילדים ששימושיות לא נמצאת אצלם גבוה בסדר העדיפויות ועד צעירים בנשמתם עם ילד או שניים שרוצים ביצועים אך לא יכולים לוותר על השימושיות שבשתי דלתות נוספות מאחור או תא מטען ענק שמציעה הלאון ST.

 

ומה מתחת למכסה המנוע? שם נמצא מנוע 2.0 ליטר TSI בהספק מרבי של 280 כ"ס שהם 40 כ"ס יותר מהדגם היוצא ורק 20 כ"ס פחות מהגולף R החדשה או אודי S3 החדשה. מול המתחרות הישירות, הקופרה החדשה מציעה הספק זהה לאסטרה OPC ומעל ל-265 כ"ס של המגאן ספורט או ה-250 כ"ס של הפוקוס ST והרבה מעל ה-220-230 כ"ס של הגולף GTI החדשה – המתחרה מבית. בהמשך השנה, סיאט תציג גם את הקופרה R החדשה, עם הנעה כפולה ועם אותו מנוע אך בהספק הצפוי לעמוד על 300 כ"ס.

 

פרטים נוספים על הדגם יפורסמו כאשר סיאט תחשוף היום (ד') רשמית את הדגם.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

כנראה בגלל מגבלת המומנט (המוצהרת של DSG7) המומנט של הגירסאות החדשות (258Nm) כמעט זהה למומנט של גירסת ה-1.8 (250m) וגירסת ה-1.4 140PS (שלא משווקת בארץ)

This comment was minimized by the moderator on the site

איך בא לי

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location