לקסוס חושפת לראשונה תמונות של מתיחת הפנים ל-CT200h המיישקת קו עם שפת העיצוב העדכנית של לקסוס.

2014 לקסוס CT200h החדשה - מתיחת פנים לדגם

לפני מספר שבועות, נחשפנו לראשונה לתמונות ריגול של ה-CT200h החדשה/מחודשת והיום (יום ד') לקסוס חושפת לראשונה תמונות רשמיות של דגם 2014 של ה-CT200h, המכונית ההיברידית הקומפקטית של לקסוס שהוצגה לראשונה בשנת 2012.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם כפי שניתן לראות בתמונות, דגם ה-CT המחודש מיישר קו עם שפת העיצוב העדכנית של לקסוס המתאפיינת במיוחד בגריל שעון החול הבולט בחזית הדגם – כפי שראינו לדוגמה בלקסוס IS300h החדשה שנחתה לאחרונה בישראל. בנוסף, הפגוש הקדמי חודש כולו יחד עם עיצוב שונה לפנסי הערפל ומאחור, לקסוס עיצבה מחדש את הפגוש - בעיקר בחלקו התחתון. משלימים את השינוי החיצוני אלו חישוקים קלים בעיצוב חדש.לקסוס תציע את ה-CT200h החדשה גם עם חבילת F ספורט הכוללת חישוקים קלים בעיצוב ייחודי, בלמים מחוזקים, כיול שונה למתלים וגריל קדמי עם שבכת כוורת שחורה ואגרסיבית למראה.

 

לקסוס לא מספקת תמונות של תא הנוסעים המחודש ולא מספקת פרטים טכניים של הדגם המחודש. סביר להניח שלא בוצע שינויים מיוחדים ביחידה ההנעה של הדגם הזהה לזו של הפריוס. את הופעת הבכורה העולמית, תבצע ה-CT200h המחודשת בתערוכת הרכב של גואנגזו-סין.

 

לקסוס נמצאת במהלכו של מרוץ חידוש והתחדשות, כאשר בשנתיים האחרונות היא חידשה את כל צי הדגמים שלה, הטמיעה שפת עיצוב חדשה, הציגה מערכות הנעה היברידיות חדשות, הציגה דגם חדש לחלוטין – לקסוס RC קופה המרהיבה – ובשנה הבאה, היא תציג קרוסאובר בינוני חדש על בסיס הקונספט LF-NX כמתחרה לאודי Q3 וכן לראשונה, היא תחל להציע גם מנועי טורבו - הראשון שבהם בנפח 2.0 ליטר.2014 לקסוס CT200h:

 

2010 לקסוס CT200h:

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location