תערוכת אוטומוטור ה-31 תיפתח ב-21 באפריל, חוה"מ פסח, במרכז הירידים, גני התערוכה ת"א.

 

תערוכת הרכב והאופנועים הגדולה של ישראל, אוטומוטור, תערך השנה בסימן ״לאס וגאס״ עם שפע של רכבי על, תצוגת ענק של הארלי דוידסון, תצוגת אופנועים מיוחדים אשר נבנו בהזמנה מיוחדת, מופעים מוטוריים, הפעלות למשפחה, מופעי בידור ועוד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

במסגרת התערוכה צה"ל יחשוף לראשונה לציבור הרחב את נגמ"ש האיתן – הממוגן התקדם, לצד טנק רכבים משוריינים נוספים, אמצעי לחימה וחידושים שיוצגו בתערוכה מטעם חיל החימוש. בעקבות ההצלחה בשנה שעברה, סדנאות השדרוגים והשיפוצים העיצוביים יגדילו את שטח התצוגה שלהם, שם הקהל יבחן מקרוב את כל החידושים בענף, שזוכה לעדנה, בין היתר בזכות סדרות הטלוויזיה הפופולריות בארה"ב ובישראל בנושא.

 

לדברי דורון גילר, מנכ"ל אוטומוטור: "מאות אלפי המבקרים שמגיעים לתערוכה הגדולה בישראל דורשים ומקבלים גם השנה חידושים וריגושים שטרם נראו במדינתנו, השנה הם יחזו לראשונה מקרוב בעשרות כוכבות מוטוריות ובהופעות מרהיבות כחלק מהמגמה שלנו להתאים את התערוכה גם לשוחרי עולם הרכב וגם למשפחות המחפשות תוכן איכותי במהלך החג, לכן השנה העשרנו ושדרגנו את כמות ואופי החוויות שכרטיס הכניסה מציע".

 

מחירי הכרטיסים לאוטומוטור 2019:

המחירים נעים בין 85 ₪ בוועדים, 359 ₪ למשפחה לשני מבוגרים ושני ילדים, בלאומי קארד 1+1 ב-119 ₪ ושלל מחירי הנחה שכמעט כל הקהל יכול להשיגם. כמו תמיד, מארגני התערוכה ממליצים להגיע מהבית עם שתייה ומזון קל. 

הכניסה עד גיל 5 - בחינם.

ימי פתיחה 21 עד 24 באפריל כולל, בימים ראשון עד רביעי במשך ארבעה ימים משעה 9:30 ועד 20:00.