בחודש שעבר סובארו חשפה טיזר ראשון ל-BRZ החדשה וציינה שהיא תחשוף את הדור השני של הדגם עוד השנה. כעת, סובארו חושפת טיזר נוסף לדגם, הפעם של רבע מחזית הדגם, ומכריזה כי ב-18 בנובמבר 2020 היא תחשוף את ה-BRZ החדשה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

סובארו BRZ החדשה, כמו בדגם היוצא, תיוצר במשותף עם טויוטה שמצידה תציג את הדור השני של ה-GT86 שככל הנראה תזכה לשם חדש - GR86. אם הספקתם לשכוח, נזכיר לכם כי סובארו BRZ החדשה תתבסס על פלטפורמת TNGA של טויוטה, בגרסת הנעה אחורית כמובן, ובחזית נפגוש הפעם מנוע חזק יותר כאשר הצפי הוא שהדגם יזכה לאחד ממנועי הטורבו של סובארו בנפח של 1.8 ליטר או 2.4 ליטר בהספק מרבי הצפוי לעמוד על כ-250 כ"ס, זאת לעומת 200 כ"ס בדגם הנוכחי. הבדל משמעותי יותר יהיה כמובן בגזרת המומנט שיעלה מגזרת ה-20 קג"מ למעל ל-30 קג"מ.

זה או זה, בכל מקרה מדובר בשדרוג משמעותי בחטיבת הכוח של הדגם, זה גם אומר בנוסף שהדגם ימשיך לשמור על מרכז כובד נמוך יחסית בזכות המבנה השטוח של מנועי סובארו. נותר רק לקוות שהשדרוג הזה לא יגרום לדגם לפזול לגזרת מחיר של 300 אלף שקל לעומת גזרת ה-200 אלף שקל של הדגם הנוכחי, במיוחד כאשר תוספת הכוח המשמעותית תהפוך את הדגם לנחשק יותר גם עבור חובבי הביצועים בקו ישר, למרות שכל מה שהדגם הזה אוהב זה לנסוע על הצד.

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

ישנה אגדה אורבנית (לא ברור אם נכונה, או לא), שאיפשהו בסוף שנות ה- 80 הגיעה לכאן משלחת מפיג'ו, כדי לחקור כיצד ה- 205GTI נמכרת פה בכמויות דומות לסך הדגמים הרגילים של ה- 205. נכון, או לא נכון, ה-...

ישנה אגדה אורבנית (לא ברור אם נכונה, או לא), שאיפשהו בסוף שנות ה- 80 הגיעה לכאן משלחת מפיג'ו, כדי לחקור כיצד ה- 205GTI נמכרת פה בכמויות דומות לסך הדגמים הרגילים של ה- 205. נכון, או לא נכון, ה- 205GTI נמכרה כאן כמו לחמניות חמות. והסוד? לא כזה מסובך. המחיר בו היא נמכרה אמנם היה יקר מזה של ה- 205 הרגילה (נכונית סופר-מיני), אבל היה דומה, או טיפה מעל מכירה של מכונית משפחתית באותה תקופה. מי שהתכוון גם כך לקנות מכונית משפחתית חדשה, והיה בעל נטייה ספורטיבית, במחיר הקרבה מסויימת של הנוחות למשפחה, ובמאמץ קטן נוסף, היה קונה את ה- 205GTI, שהיתה תמורה מדהימה לכסף, לתקופתה. אני לא מדבר על הצעירים (לא בעלי משפחות), שקנו אותה ללא היסוס. והשאלה היא - מתי יקום היבואן, שיידע לשחזר פה את הצלחת ה- 205GTI, וימכור כמויות ממכונית ספורטיבית, בזכות תמחור נכון? יש נו וואקום אדיר בארצנו בסגמנט הזה. אין הוט-האץ' נורמלית אחת במחיר סביר לרפואה. הגולף GTI המונית ויקרה (וגם לא נמכרת כידנית פה). הפולו GTI לא מסעירה (די סתמית האמת). וזהו. לאון קופרה (יקרה לתדמיתה) לא נמכרת יותר. ייצור הפיג'ו 208GTI ו- 308GTI הופסק די מזמן.... אין מכונית ספורט (חדשה) אחת סבירה לפנטז עליה, במחיר סביר.

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

כל מילה יהלום

This comment was minimized by the moderator on the site

מעניין מאיפה הנתונים המומצאים האלה הוצאו.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location