סיאט משיקה בישראל את האיביזה סטיישן 2013 החדשה בגרסה ידנית זולה במיוחד עם מנוע 1.4 ליטר 85 כ"ס.

סיאט איביזה סטיישן 2013 - עכשיו בגרסה ידנית 1.4

חטיבת סיאט, מבית צ'מפיון מוטורס, תשיק השבוע את גרסת הסטיישן (FLOW) של האיביזה החדשה בגרסה ידנית זולה במיוחד במחיר של 73,900 שקל בלבד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

האיביזה סטיישן 2013 תוצע בגרסתה הידנית עם מנוע 1.4 ליטר בהספק של 86 כ"ס ו-13.4 קג"מ המשודך לתיבת חמישה הילוכים ידנית. עם מנוע זה מציעה האיביזה FLOW צריכת דלק משולבת של 16.9 ק"מ לליטר. נפח תא תא המטען של הדגם עומד על 430 ליטר.

 

האיביזה סטיישן הידנית תוצע ברמת אבזור הכוללת, בין היתר, רדיו דיסק מקורי עם שליטה מגלגל ההגה, מערכת בקרת שיוט, מערכת סיוע לזינוק בעלייה, 4 חלונות חשמל, בקרת לחץ אוויר בצמיגים ועוד. הרכבים הראשונים צפויים להגיע לארץ באפריל, כשבשלב זה אושרו ע״י היצרן 400 רכבים בלבד.

 

גל מזור, מנהל חטיבת סיאט: "התמקדות המותג סיאט בקהל הפרטי אפשר לה להוביל שנים האחרונות, את מהפכת הגיר הידני בישראל, כשרק בסיכום 2012 מסרנו כ- 4,000 רכבים ידנים, שמהווים קרוב ל- 65% מסך המסירות שלנו. אנו גאים להמשיך ולהציע לצרכן עסקאות סופר אטרקטיביות בדיוק כמו בגרסת ה- Flow הידנית הנוכחית שמוצעת במחיר תחרותי המתאים לגרסאות הסופר מיני ולא מוכר במחוזות הסטיישן. השקת ה- Flow המיועדת למשפחות צעירות מציג את המגמה בא יצעד המותג בשנה הקרובה, עם הרחבת היצע דגמים משפחתיים חדשים, שצפויים להגיע במהלך השנה לישראל".

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

עסקה שווה?

This comment was minimized by the moderator on the site

הרכב ברשותי כחודש וחצי.<br />רכב מהנה לנסיעה אך בכל זאת עם 85 כוח סוס לא לצפות לרכב ספורט.<br />מה שמאכזב זה צריכת הדלק (ממוצע של 4 תדלוקים אחרונים) שעומדת על 1:12.7 ק"מ לליטר.<br />ציפיתי ל...

הרכב ברשותי כחודש וחצי.<br />רכב מהנה לנסיעה אך בכל זאת עם 85 כוח סוס לא לצפות לרכב ספורט.<br />מה שמאכזב זה צריכת הדלק (ממוצע של 4 תדלוקים אחרונים) שעומדת על 1:12.7 ק"מ לליטר.<br />ציפיתי ל 1:15 לפחות מ1.4 ידני....<br />בכל זאת נוחות נהיגה טובה.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location