קיה סיד GT החדשה מצוידת במנוע 1.6 ליטר טורבו 204 כ״ס ולראשונה, עם אופציה לתיבת 7 הילוכים DCT.

 

במקביל לחשיפתה של הפרו-סיד החדשה, קיה חושפת את הסיד GT החדשה, גרסה ספורטיבית לסיד האצ׳בק החדשה המצוידת במראה ספורטיבי, כיול ספורטיבי ובמנוע 1.6 ליטר טורבו עם 204 כ״ס ו-27 קג״מ אשר לראשונה, יוצע גם בשידוך לתיבת 7 הילוכים DCT. בניגוד לחברת האם יונדאי, שהלכה על כל הקופה עם ה-i30N, בקיה ממשיכים להימנע מעימות ישיר מול ההוט האצ׳ האירופאית כדוגמת הגולף GTI או המגאן RS.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

על המראה הספורטיבי המוחצן של הדגם אחראיים פגוש קדמי בעיצוב אגרסיבי עם כונסי אוויר גדולים, תיחום אדום בתחתית המרכב, צבע אדום בגריל, קליפרים בצבע אדום ופגוש אחורי בעיצוב ספורטיבי עם דמוי דיפיוזר ויציאות מפלט בולטות.

 

2019 קיה סיד GT החדשה
ספורטיבית למראה גם מאחור.

האווירה הספורטיבית ממשיכה אל חלל תא הנוסעים עם גלגל הגה בעל תחתית שטוחה, תפירה בולטת בחוט אדום בגלגל הגה, מוט ההילוכים, במושבים ובדלתות, כיסוי אלומיניום לדוושות ומושבים אוחזים בריפוד עור משולב באלקנטרה.

 

מעבר למנוע, הסיד GT זכתה גם לכיול קשיח יותר למתלים - כולל הנמכת מרכב של 5 מ״מ, כיול חד ומהיר יותר להיגוי עם 2.44 סיבובים מנעילה לנעילה, כיול שונה וקפדן פחות לבקרת היציבות וכסטנדרט, כמו בסיד הרגילה, נמצא גם דיפרנציאל מוגבל החלקה אלקטרוני. חישוקי ה-״18 של הדגם עטופים בצמיגי מישלן SP4. הדגמים המצוידים בתיבת DCT כוללים בבורר מצבי נהיגה עם שני מצבים: רגיל וספורט. מצב הספורט מחדד את תגובת ההיגוי, המנוע ותיבת ההילוכים.

 

2019 קיה סיד GT תא הנוסעים
ספורטיבית גם בתא הנוסעים.

הסיד GT תשווק ברמת אבזור גבוהה כולל מולטימדיה ״7 או ״8, משטח טעינה לסלולרי, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית, ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור, בקרת סטייה מנתיב עם אופציה למעקב אחר רכב קדמי (0-180 קמ״ש) ועוד.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

ב-150 אלף שקל, שווה לשווק בארץ, אך באזור ה-170 אלף? אין טעם.

This comment was minimized by the moderator on the site

אף יבואן לא משכיל למכור במחיר תחרותי . ״ המחיר נכון קונים רבים יקנו ״ מישהו חייב לשבור את השוק עם מכירת מכוניות ספורט .

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location