חטיבת רכבי העבודה של כלמוביל בתחום ההובלה וההיסעים משיקה חבילת שירות ואחזקה חדשה ללקוחותיה- 4Colmobil Pro. חבילת השירות כוללת את כל מה שצריך לשקט תפעולי למשך של 4 שנים במחיר קבוע וידוע מראש.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

חבילת 4Colmobil Pro כוללת, בין היתר: טיפולים קבועים במוסכים מורשים, החלפת מצבר במהלך כל 4 שנות האחריות, החלפת בלמים בהתאם להמלצות היצרן, החלפת שמנים בהתאם להוראות היצרן על מנת למנוע עליה בצריכת דלק, הפחתת הזיהום ומניעת תקלות, הכנה לטסט שנתי, שירותי גרירה וחילוץ, החלפת נורות, מגבים ונוזל שמשות בהתאם לצורך ועוד.

 

חבילת השירות המורחבת תוצע בשני אירועי מכירות שנתיים שיערכו בקרוב; אירוע מכירות שנתי Back to school ב- 7-8.6 במתחם רוקח בתל אביב לרכבי היסעים הכוללים כ- 20 סוגים שונים של כלי רכב, ספרינטרים, ויטו, וי-קלאס ואוטובוסים ואירוע מכירות שנתי לחטיבת ההובלה ב- 22-23.6 בראש העין, הכוללים כ- 15 סוגים שונים של משאיות וכלי רכב מסחריים.

אמיל קרעין, מנכ"ל קבוצת רכבי הובלה והיסעים בכלמוביל מסר כי "זהו פתרון ייחודי התואם את צרכי הענף שעד כה לא היה מקובל וממשיך את מעטפת שירותי ה- PRO שהשקנו לפני כשנה. בעלי החברות שלהן ציי רכבי הובלה או היסעים יוכלו לתכנן מראש את היקף ההוצאה הכוללת שלהם לגבי צי הרכב הנ"ל ובכלל זה עלויות האחזקה (המשתנות בד"כ) בנוסף לעלות הרכב.