BYD אטו 2
BYD יואן אפ - BYD אטו 2.
BYD אטו 2
BYD יואן אפ - BYD אטו 2.

BYD חושפת תמונות ראשונות של הקרוסאובר החשמלי החדש שלה Yuan UP, קרוסאובר קומפקטי קטן וזול יותר מהאטו 3. אם צריך לנחש, כפי שהאטו 3 משווק בסין כ- Yuan Plus סביר להניח כי ה- Yuan UP ישווק באירופה ובישראל, בשנה הבאה, כ- BYD אטו 2. 

 

בשוק הסיני הדגם ייכנס לאולמות התצוגה כבר בחודש מרץ הקרוב ושם הצרכנים יוכלו לבחור מבין מנוע חשמלי קדמי בהספקים של 95 כ"ס או 175 כ"ס עם סוללות בלייד LFP בקיבולת של 32kWh או 41.5kWh, בהתאמה. עם סוללות כאלו ניתן לצפות לטווח נסיעה ראלי של 200 עד 300 ק"מ בהתאמה וביום טוב. קחו בחשבון שיתכן כי עבור השוק האירופי הדגם ישווק עם מערכות הנעה/סוללות שונות אך לאור מפרט המנועים/סוללות המוצע עם הדגם ברור כי BYD מכוונת עבור תג מחיר נמוך ותחרותי. 

 

BYD אטו 2
BYD אטו 2.

BYD אטו 2 מבוסס על פלטפורמת e-platform 3.0, אותה פלטפורמה המוכרת לנו מהאטו 3, הדולפין ודגמים אחרים נוספים של BYD. לדגם אורך של 4,310 מ"מ, רוחב של 1,830 מ"מ, גובה של 1,675 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,620 מ"מ, כך שמדובר בקרוסאובר שיתחרה ישירות מול דגמים כגון קיה סלטוס, פיג'ו 2008 ועוד, זה הסגמנט התחרותי ביותר כיום באירופה וסגמנט שצמא לעוד דגמים חשמליים. 

 

BYD אטו 2
BYD אטו 2.

BYD משיקה דגמים חדשים בקצב מסחרר והמטרה שלה ברורה, להפוך ליצרן הרכב החשמלי הגדול ביותר בעולם. BYD נמצאת כיום קצת מאחורי טסלה בכל הקשור למכירות של רכב חשמלי ועם הגדלת היצע הדגמים שלה בסגמנטים המיועדים לקהל הרחב, כמו במקרה של האטו 2 או הסיל U (שנפגוש השנה בישראל) אין ספק שהיא גם תעמוד ביעד הזה. זה המקום להזכיר כי החל משנת 2026 BYD תחל לייצר רכבים באירופה במפעל חדש אותו היא החלה לבנות לאחרונה בהונגריה. 

 

עדכון: BYD חושפת כעת גם את חלל תא הנוסעים של האטו 2 ואם עד עתה התרגלנו לקבל מ- BYD תאי נוסעים בעיצובים ייחודיים, לפעמים קצת מוגזם, זה לא המקרה הפעם שכן תא הנוסעים של האטו 2 זכה לעיצוב שגרתי/סטנדרטי למדי יחסית לשאר דגמי החברה. 

 

2024 BYD אטו 2 תא הנוסעים
בעיצוב שגרתי יחסית לשאר דגמי BYD.

מול הנהג נמצא את גלגל ההגה החדש של BYD ומאחוריו הותקן לוח מחוונים דיגיטלי בגודל של "8.8, מה שלא רואים בתמונות זו האופציה למערכת תצוגה עילית מהסוג הפשוט אמנם אך עם כל המידע החיוני כגון מהירות נסיעה, פעולת מערכות הבטיחות והכוונה של מערכת הניווט. במרכז הדשבורד נמצא את המסך המסתובב למצב אופקי/אנכי של BYD, כאן בגודל של "12.8. 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 17

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.