DS3 קרוסבק מתחרה ישירות באודי Q2, ישווק בישראל עם מנוע 1.2 טורבו 130-155 כ"ס, תא נוסעים ייחודי ועם שפע של מערכות בטיחות מתקדמות.

 

קבוצת לובינסקי, יבואנית DS בישראל, משיקה את הקרוסאובר החדש DS3 קרוסבק, קרוסאובר קומפקטי המתחרה מול דגמים כגון אודי Q2, מיני קאנטרימן ועוד. DS3 קרוסבק ישווק בישראל עם מבחר של שני מנועי בנזין, תיבת 8 הילוכים אוטו', עם רשימת אבזור עשירה ובמחירים החל מ-179 אלף שקל ועד ל-215 אלף שקל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

DS3 קרוסבק חולק עם פיג'ו 2008 החדשה את פלטפורמת CMP המודולרית החדשה של קבוצת PSA, פלטפורמה ייעודית לרכבים קטנים יחדית ותוכננה מראש לשאת מערכת הנעה חשמלית, המוצעת בדגם DS3 קרוסבק E-TENSE - דגם שנפגוש בישראל במהלך 2020. לדגם אורך של 4,118 מ״מ, רוחב של 1,791 מ״מ, גובה של 1,534 מ״מ ובסיס גלגלים של 2,558 מ״מ - קטן במעט מה-Q2 של אודי. נפח תא המטען צנוע ועומד על 350 ליטר בלבד.

 

DS3 קרוסבק
DS3 קרוסבק - מתחרה לאודי Q2.

DS העניקה לדגם עיצוב אופנתי, מיוחד ומוחצן כמו לאח הגדול DS7 קרוסבק, עם רמז קטן לעיצוב של ה-DS3 בעיצוב קורת B האמצעית בצורת "סנפיר כריש". תא הנוסעים נושא עיצוב מיוחד לא פחות וגם בו חוזר מוטיב המעוינים, בתפירת הריפודים ובעיצוב הכפתורים ולוח המחוונים, שפגשנו גם ב-DS7 קרוסבק. ידיות הדלתות בדגם נסתרות. הן נשלפות החוצה אוטו' כאשר הנהג מתקרב לרכב עם המפתח החכם ונסגרות אוטו' כאשר הוא מתרחק.

 

במרכז הדשבורד נמצא מערכת מולטימדיה "7 בדגמי הבסיס או "10.1 בדגמים הבכירים יותר. המערכת כוללת הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי. לוח המחוונים בדגם דיגיטלי ובנוסף נמצא בקרת אקלים מפוצלת עם יציאות לאחור, בלם יד חשמלי עם AUTO HOLD ועוד.

 

DS3 קרוסבק
מנוע 1.2 טורבו בשתי גרסאות הספק.

מנועים-ביצועים וצריכת דלק:

בתחום ההנעה, DS3 קרוסבק ישווק בשלב זה עם שני מנועי בנזין המבוססים על מנוע ה- 1.2 ליטר שלושה צילינדרים טורבו PureTech המוכר מדגמים רבים של פיג'ו וסיטרואן. דגם הבסיס מצויד בגרסת 130 כ"ס ו-23.4 קג"מ והגרסה הבכירה מצוידת בגרסת ה-155 כ"ס ו-24.5 קג"מ. שני המנועים משודכים לתיבת 8 הילוכים אוטו' כסטנדרט. ביצועים: 0-100 קמ"ש ב-9.2 שניו או 8.2 שניות ומהירות מרבית של 200 קמ"ש או 208 קמ"ש, בהתאמה. צריכת הדלק המשולבת בדגם (בתקן WLTP) עומדת על 16.7-14.9 ק"מ לליטר (20.4 ק"מ לליטר בתקן NDEC) או 16.4-14.7 ק"מ לליטר (18.5 ק"מ לליטר בתקן NDEC), בהתאמה.

 

 

DS3 קרוסבק תא הנוסעים
תא נוסעים מרשים ומיוחד כמו העיצוב החיצוני.

אבזור ובטיחות:

בתחום הבטיחות, DS3 קרוסבק מצויד במגוון רחב של מערכות בטיחות מתקדמות, כולל מערכת אקטיבית למניעת סטייה מנתיב הנסיעה כולל מיקום בתוך נתיב הנסיעה, זיהוי עצמים בשטח מת ותיקון אקטיבי, בקרת ערנות ותשומת לב נהג, מערכת מורחבת לזיהוי תמרורים, בלימה אקטיבית 140-0 קמ"ש, בקרת שיוט אדפטיבית כולל פונקציית זחילה בפקקים, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מצלמת חניה אחורית, 8 כריות אוויר, משענות ראש אקטיביות, מערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים ועוגני איזופיקס למושבי ילדים.

 

DS3 קרוסבק
DS3 קרוסבק.

DS3 קרוסבק ישווק בשתי רמות רמות גימור (ודגם השקה מיוחד), כאשר לכל רמת גימור מוצמדת חבילת עיצוב שונה המעניקה לדגם מראה ייחודי ותא נוסעים בחומרי גימור שונים. רמת האבזור SO CHIC כוללת: מערכת מולטימדיה עם מסך מגע 7 אינץ', שני שקעי USB, טעינה אלחוטית לטלפון, בלם חניה חשמלי, כניסה והתנעה ללא מפתח, ידיות דלתות חבויות אוטומטיות, בקרת אקלים עם מסנן פחם פעיל, לוח מחוונים דיגיטלי 7 אינץ', חישוקי 18 אינץ' ועוד. רמת GRAND CHIC תוסיף על כל אלה מסך מגע 10.3 אינץ', מערכת שמע מבית FOCAL עם 12 רמקולים וסאב-וופר, מושב נהג חשמלי עם פונקציית עיסוי ותמיכה לגב התחתון, חימום למושבים הקדמיים, יחידות תאורה MATRIX LED VISION אקטיביות ועוד. 

 

חבילות העיצוב:

Inspiration DS PERFORMANCE Line: שילוב בין תחושה ספורטיבית ליוקרתית, עם גימור שחור מט לגריל ועוד, עם סמלי PERFORMANCE Line וחישוקי 18 אינץ' ייחודיים. בתא הנוסעים מוצאים דיפון מלא מאלקנטרה לדשבורד, להגה, לדלתות ולמושבים וכן שטיחים ייחודיים. מצומדת לרמת הגימור SO CHICH.

 

Inspiration DS RIVOLI: חבילה זו כוללת גימור שחור מבריק לגריל, דשבורד, דלתות ומושבים משולבי עור נאפה משובח, מושב נהג מתכונן חשמלית עם מערכת עיסוי, מערכת סראונד FOCAL Electra, שטיחים ייחודיים, תאורת 'לד מטריקס' ועוד. מוצמדת לרמת הגימור GRAND CHICH.

 

Inspiration DS LA PREMIERE: גרסת השקה מיוחדת, רק שש מכוניות בלבד יגיעו לישראל ויציעו בנוסף לחבילת ה-Rivoli גם מסגרות שחור מט ליחידות התאורה הקדמיות והאחוריות, חישוקי 18 אינץ' MONZA, חבילת פנים inspiration DS OPERA Art Rubis Nappa Leather בתפירת פנינה ייחודית ובדיגום רצועת שעון במושבים וכן גג צף בגוון ייחודי CARMEN RED. בדגם השקה LA PREMIERE בלבד.

 DS3 קרוסבק - מפרט טכני מלא להורדה.

DS3 קרוסבק - מחירון:

DS3 קרוסבק 130 כ”ס SO CHIC אוטו’ - 178,990 ₪

DS3 קרוסבק 155 כ”ס GRAND CHIC אוטו’ - 204,990 ₪

DS3 קרוסבק 155 כ”ס LA PREMIERE אוטו’ - 214,990 ₪