אלדן, מחברות הליסינג וההשכרה הגדולות בישראל, חוברת ליבואנית הרכבים החשמליים EV Motors להקמת מיזם משותף לשיווק הרכבים החשמליים של JAC ו- LEVC אותם מייבאת לישראל EV Motors.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הצפי הוא שבמהלך שנת 2022 ישווקו באמצעות המיזם המשותף למעלה מ-2,000 כלי רכב מהדגמים החשמליים של JAC ו-LEVC. מכירת כלי הרכב האמורים תיעשה, בין היתר, בסניפי מכירת רכב מוגדרים של אלדן, כאשר "E.V. Motors" תעניק לרוכשי הרכבים את מעטפת השירות, התחזוקה והאחריות. שיווק כלי הרכב על ידי החברה המשותפת ייעשה למגזר הפרטי, העסקי , לליסינג , להשכרה, ולמגזר הציבורי.

 

JAC IC5 ודגם JAC ES4
JAC IC5 ודגם JAC ES4.

הדגם הראשון של JAC שהושק בישראל הוא דגם ES2, קרוסאובר עירוני פשוט שהוא דגם בנזין שהוסב להנעה חשמלית. לדגם זה מערכת הנעה חשמלית קדמית בהספק של 115 כ"ס ו-27.5 קג"מ וסוללה בקיבולת של 40kWh המאפשרת טווח נסיעה של עד 275 ק"מ. דגם זה משווק לקהל הרחב במחיר של מחיר 132,500 שקל. לצד דגם זה ישווקו בקרוב הדגמים JAC IC5 וכן JAC ES4 החשמליים. JAC IC5 הוא מכונית סדאן משפחתית גדולה עם מערכת הנעה חשמלית בהספק של 190 כ"ס וסוללה בקיבולת של 64.5kWh המאפשרת לדגם טווח נסיעה של כ-530 ק"מ (בתקן NDEC המיושן). דגם ES4 הוא קרוסאובר משפחתי עם טווח נסיעה של כ-355 ק"מ. 

 

שי דהן מנכ"ל משותף באלדן: "הקמת המיזם המשותף עם קבוצת "E.V. Motors" מאפשרת לאלדן להרחיב את מגוון פעילויותיה בסינרגיה מלאה לתחומי פעילותה של אלדן כיום ולהביא לידי ביטוי את הערכים המוספים המקצועיים שלנו. הרכב החשמלי הוא נקודת ציון בעתיד של עולם הרכב והשת"פ הנוכחי הינו בשורה נוספת שאנו שמחים להביא ללקוחותינו בפרט ולכלל ציבור הנהגים בישראל".