אוריון מוביליטי, יבואנית רכבי GAC בישראל, מודיעה על פתיחתו המחודשת של אולם התצוגה ביגאל אלון 65 ת"א וחידוש פעילות המכירה הפרונטאלית בהתאם להוראות משרד הבריאות והקפדה על כלל הדרישות הבריאותיות כמתחייב מהתו הסגול. בחברה מציינים כי יופעלו נהלי ניקיון מחמירים עבור רכבי התצוגה וההדגמה וכי נקבעו נהלי עבודה חדשים שיאפשרו סביבה בטוחה ובריאה לצוות GAC ולמבקרים באולם ובמרכזי השירות. בין היתר, תאפשר החברה קיום נסיעות התרשמות בבית הלקוח, באזור המרכז.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

במהלך התקופה בה היה האולם סגור, בהתאם להנחיות משרד הבריאות, פעלה החברה במתכונת אונליין, תוך שהיא מאפשרת התרשמויות וירטואליות מהרכבים ושיחות וידאו עם מנהל אולם התצוגה ונציגי המכירות במטרה לתת מענה מלא לכל שאלות המתעניינים ברכישה.

במקביל לפתיחה המחודשת של אולם התצוגה, GAC GE3, הקרוסאובר החשמלי של GAC שהושק בישראל לפני כחודשיים וחצי בלבד יוצעו עם חבילת השקה Power Pack ומסלול מימון אטרקטיבי.

 

חבילת ה- Power Pack, כוללת:

  • טיפולים ללא עלות: טיפולים ללא עלות למשך 3 שנים, או עד 45,000 ק"מ.
  • התחייבות לטרייד-אין עתידי: לאחר 3 שנים ניתן יהיה לקבל מחיר מחירון בעבור ה- GE3, בשדרוג לדגם חדש.
  • תקופת ניסיון: החברה מאפשרת תקופת ניסיון של חצי שנה שבסיומה (ובתנאי שלא חלפה שנה ממועד הרכישה) יוכל הרוכש להחזיר את הרכב ולקבל החזר כספי בניכוי דמי שימוש חודשיים (בכפוף לתקנון).
  • מסלול מימון לרגל החזרה לשגרה: תשלום חודשי של 888 ש״ח בריבית אטרקטיבית לצד הטבת טרייד-אין במחיר מחירון לרכבו הנוכחי של הרוכש.
  • ההטבות בתוקף עד ה- 31.5.20.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location