טכנולוגית ActiveBraking שבצמיג מספקת מרחק בלימה קצר ב- 3 מטרים בכביש רטוב 2 מטרים בכביש יבש מהשוואה למתחרים מובילים.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2

חברת ב.מ.ב משווקת צמיגי Goodyear בישראל החלה בשיווק צמיג ה-Eagle F1 Asymmetric 2 עם טכנולוגית ActiveBraking המהפכנית המקצרת משמעותית את מרחק הבלימה הן על כביש רטוב והן על כביש יבש. הצמיג מיועד בעיקר עבורי רכבי יוקרה ספורטיביים ומשמש כסטנדרט במכוניות של יצרני פרמיום כגון ב.מ.וו, אודי ומרצדס.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

צמיג ה-Eagle F1 Asymmetric 2 הוא האחרון בשורה ארוכה של צמיגים בעלי איפיוני UHP (צמיגי ביצועים Ultra High Performance ) של Goodyear. טכנולוגית ActiveBraking המיושמת בצמיג ה-Eagle F1 Asymmetric 2 החדש מגבירה את מגע הצמיג עם הכביש במהלך בלימה ובכך מאפשרת מרחק בלימה קצר בצורה משמעותית הן על משטחים רטובים והן על יבשים.

 

Eagle F1 Asymmetric 2 נוסה ארוכות על ידי ארגון הבדיקות העצמאי TÜV SÜD Automotive במסלולי מבחן בצרפת ובגרמניה. הצמיג הפגין ביצועים טובים במיוחד כשסיפק מרחק בלימה קצר ב-3 מטרים על כביש רטוב ו-2 מטר על כביש יבש, בהשוואה לביצועיהם הממוצעים של מוצרים של שלשה מהמתחרים המובילים שנבחנו מולו. בזמן שצמיג ה-Eagle F1 Asymmetric 2 הגיע לעצירה מוחלטת, המתחרים שנבחנו עדיין נסעו במהירות ממוצעת של 22 קמ"ש. הצמיגים המתחרים הם Continental ContiSportContact 5 P ו- Bridgestone Potenza S001.

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/ZbQ8y_ldreg?rel=0{/iframe}

 

יתרון נוסף ומשמעותי של הצמיג החדש Eagle F1 Asymmetric 2 הוא בהתנגדות לגלגול נמוכה (שיפור של כ-12% לעומת הצמיג הקודם) והטובה ביותר מבין המתחרים המאפשרת חיסכון של כ- 2% בצריכת הדלק. הסוליה בעלת תרכובת סילקה חדשה ומתקדמת, מאפשרת לא רק את הקטנת מרחק הבלימה, אלא מקטינה את משקל הצמיג ובנוסף מאריכה את חיי הצמיג ושומרת על התכונות של הצמיג קרוב ל-100% לכל אורך חיי הצמיג על הרכב.

 

שזירה כפולה חדשה של דפנות הצמיג בזווית של 86 מעלות במקום 90 מעלות, מאפשרת לשפר את רמת הנוחות והחוזק של הצמיג והוא נחשב לצמיג מהנוחים ביותר בקטגורית ה- Max Performance.

 

חברת ב.מ.ב, יוצרת בימים אלו, רשת משווקים של כ-100 פנצ'ריות אשר ימותגו כמשווקים בלעדיים של צמיגי גוודייר בישראל תוך הקפדה על רמת מקצועיות ושרות בהנחיה ותמיכה ישירה של היבואן ושל היצרן.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

תקריה מלשון תקר.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location