אנדרואיד אוטו 2022 ממשק חדש
ממשק חדש לאנדרואיד אוטו.
אנדרואיד אוטו 2022 ממשק חדש
ממשק חדש לאנדרואיד אוטו.

כחלק משלל החידושים שגוגל הציגה החודש, היא מוסיפה עדכון משמעותי לאנדרואיד אוטו ולרכבים המצוידים במערכת אנדרואיד אוטומוטיב - דגמי וולוו לדוגמה. ממשק אנדרואיד אוטומוטיב הוא ממשק מצוין לצריכת מוזיקה, ניווט ועוד בזמן נסיעה אך עד היום, הממשק הזה הותאם בצורה מוגבלת למגוון ההולך וגדל של צורות מסכים, שגם רק הולכים וגדלים עם הזמן. 

 

העדכון הגדול הבא לאנדרואיד אוטו יפתור את הנושא הזה שכן הממשק החדש יהיה רספונסיבי כך שניתן להתאים אותו בצורה אידיאלית לכל גודל מסך ולכלל יחס רוחב-גובה. לצד זה, ממשק הבית זכה לעיצוב מחדש עם שלושה אריחים (ווידג'טים) בהם מוצגות האפליקציות השימושיות ביותר לנהג - ניווט על החלק העיקרי של המסך, נגן מוזיקה ומרכז הודעות מאפליקציות המסרים השונות כגון מייל, וואטסאפ, SMS ועוד.

עד היום, רק משתמשים עם מסכים רחבים שהיצרן דאג להשקיע בתוצגה מפוצלת לאנדרואיד אוטו נהנו מהפונקציונליות הזו, שהיא מאוד שימושית בזמן נהיגה, עם העדכון הבא שיגיע בקיץ הקרוב כל משתמשי אנדרואיד אוטו יוכלו ליהנות מהממשק הזה.  

 

בנוסף לממשק החדש, גוגל תרחיב את היכולות של הסייען הקולי שכעת יזהה גם הקשרים ויוכל להספק הצעות בהתאם, כך לדוגמה אם קיבלתם הודעת טקסט השואלת היכן אתם נמצאים כרגע, הסייען ישאל אם לשלוח את המיקום שלכם ואם אתם מאזינים לז'אנר מסוים של מוסיקה, הסייען יציע לכם שירים נוספים בז'אנר הזה. 

 

אנדרואיד אוטו 2022
אנדרואיד אוטו 2022.

רכבים המצוידים במערכת הפעלה של גוגל יזכו לשדרוג נוסף וזה האפשרות לעשות שימוש בצפייה בסרטים בזמן שהרכב עומד, בשלב הראשון רק ב- YouTube (רגיל או פרימיום) אך בהמשך יצטרפו שירותי הזרמת מדיה נוספים כולל של חברות המספקות שידורי טלוויזיה דיגיטליים. בנוסף, רכבים אלו יזכו לדפדפן מובנה ושיקוף (cast) של תוכן מהטלפון הסלולרי. 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
 • תגובות 4

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  avatar
  סקופ · 13/05/2022
  אנדרואיד וחלונות ולינוקס (ועוד שאריות) יתאחדו לכדי מערכת הפעלה אחת (שעובדת מטבעת חכמה..., נייד, כל מכשיר, מחשב, כל מחשב,  ועד שרתים...). מערכת הפעלה אחת בחינם לכל סוגי המחשבים, ומכשירים, בחינם ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;  מולה תתחרה אפל. והשלישית -  סינית. וזה בעוד 7 שנים, כנראה 11 ;;;;;;;;;;; 3 מערכות הפעלה גלובאליות לכל המכשירים: 1) מערכת שתחליף את חלונות ואנדרואיד  ולינוקס. 2) אפל 3) סינית. 
  • This commment is unpublished.
   avatar
   טכנאי מחשבים · 13/05/2022
   לקוח קצה משלם (אם הוא לוקח עם) עם מחשב חדש על מערכת מינימלית 500 שקל. באופיס דיפו בלי מחשב 800 שקל (במבצע). 
   וברשת משלם על אקטיבציה 180 שקל (צריך לדעת איפה לחפש, כי קונים גם ב240). 

   לקוח מסחרי משלם על אקטיבציה 70 שקל. לקוח פרטי שלא מעורה בפרטים לא יודע שלקוח מסחרי משלם 
   על אקטיבציה 70 שקל. 
  • This commment is unpublished.
   avatar
   חומי · 13/05/2022
   זאת לא מערכת שתחליף !! זה שיתוף פעולה של מיקרוסופט ומטא ולינוקס וגוגל וכולם ביחד. 
   וגם מדברים על זה עוד מ2019 ... 
 • This commment is unpublished.
  avatar
  גולם קם על יוצרו · 13/05/2022
  לפני שמתמשקים לאנדרואיד אוטו, צריך להתממשק לאוטו, סתם אוטו, במחיר, בקניה, בחנייה בעיר, באישה, וילדים שרוצים אותו....