באמצעות עולם המרוצים, יגואר הצליחה לסחוט עוד 20 ק"מ מהסוללה של הקרוסאובר החשמלי I-PACE.

 

יגואר משחררת ללקוחות הקרוסאובר החשמלי שלה, יגואר I-Pace, עדכון תוכנה למערכת ההנעה הכוללת תוספת טווח של 20 קילומטר מה שמעמיד את טווח הנסיעה של הדגם על 490 ק"מ. לקוחות הדגם יוכלו לעדכן את התוכנה במרכזי השירות של יגואר, העדכון יפתח בנוסף אופציה לעדכוני תוכנה אונליין כך שבעדכון הבא כבר לא יהיה צורך להגיע למרכז השירות.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

תוספת הטווח הזו התקבלה באמצעות ידע שהתקבל מגרסת המירוץ של הדגם, I-Pace eTrophy, והוא התקבל בעיקר תודות לאופטימיזציה במערכת הניהול של הסוללה, קירור הסוללה ופעולת מערכת ההנעה הכפולה. האופטימיזציה הזו מאפשרת פריקה עמוקה יותר של סוללת ה-90kWh של הדגם, מבלי לפגוע לפגוע בביצועי הסוללה או באורך החיים שלה.

 

גרסת המרוצים של יגואר I-PACE
גרסת המרוצים של יגואר I-PACE.

יגואר, באמצעות הלקוחות שלה, אוספת נתונים בתנאי אמת על פעולת מערכת ההנעה של הדגם, נתונים אלו אפשרו בנוסף לעדכן את מערכת הבלימה הרגנרטיבית כך שתפעל בצורה יעילה יותר במהירויות נמוכות וכן להביא לשיפור הדיוק של האלגוריתם החוזה את טווח הנסיעה הנותר.

 

יגואר I-PACE הוא הרכב החשמלי הראשון של יגואר המתחרה בדגמים כגון אודי e-tron. ליגואר i-pace מערכת הנעה חשמלית הכוללת שני מנועים חשמליים בהספק כולל של 400 כ״ס ומומנט מרבי של 69.8 קג״מ, מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 4.8 שניות ולמהירות מרבית של 200 קמ"ש. מחירו של הדגם בישראל עומד על החל מ-454,000 שקל, יקר משמעותית מהמתחרה הישיר אודי e-tron במחיר של החל מ-392,500 שקל. זו אולי עוד סיבה מדוע במהלך 2019 יגואר מסרה רק 32 יחידות מה- I-Pace ואילו אודי מסרה 310 יחידות. לאחרונה, גם אודי ביצעה שיפורים למערכת ההנעה של ה- e-tron שהביאו לתוספת של 25 ק"מ לטווח הנסיעה.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

אין מקום להשוות בין האאודי ליגואר, הן לא יושבות על אותה המשבצת. היגואר קטן יותר פיזית וקל יותר. רמת הגימור והידור לא ניתנת להשוואה ויגואר הוא מותג יוקרה, לקשרי שלא מתחרה באודי העממי... יחסית....

אין מקום להשוות בין האאודי ליגואר, הן לא יושבות על אותה המשבצת. היגואר קטן יותר פיזית וקל יותר. רמת הגימור והידור לא ניתנת להשוואה ויגואר הוא מותג יוקרה, לקשרי שלא מתחרה באודי העממי... יחסית. ובנוסף, בכל המבחנים בהם משווים בין השניים היגואר אוכל את האאודי בלי מלח.... שוב, בגלל שאין מה להשוות בינהם. השואה לא במקומה.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location